sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Atlet Modelleri

Çocuklarınızı büyütürken koşturup oynamalarını izlemek ne kadar güzel olsa da sıcak ve soğuk havalarda koştururken terlemeleri onlar için sağlıklı değildir ve hasta olmalarına sebep olur. Bu nedenle aslında uygun ve yerinde kıyafet seçimi çocuklarınızın sağlıklı büyümesi için bir hayli önemlidir.

Bunun için özellikle yaz mevsimlerinde tişörtler, askılılar, çıtçıtlı bodyler, etek ve şortlar giydirilirken kış mevsimlerinde daha kalın kumaşlardan yapılan hırkalar, montlar, sweatshirtler, pantolonlar, pamuklu eşofmanlar tercih edilir. Ancak tüm bu kıyafetlerin yanında atlet gibi iç giyim ürünleri de çocuklarınızın sağlığı için oldukça önemlidir.

İç giyim ürünlerinden atletler, çocuklarınıza mutlaka giydirmeniz gereken kıyafetlerden biridir. Erkek ve kız çocukları için özel olarak üretilen atletler, yumuşak dokularıyla çocuklarınızın tenini korur. Cıvıl cıvıl kız çocukları için farklı renk ve desenlerde üretilen yumuşacık atletler ile kız çocuklarınızın da teni korunur, terlediklerinde ise siz değiştirene kadar endişelenmenize gerek kalmaz.

Kız Çocuk Atlet Çeşitleri

Kız çocuk giyim ürünleri her geçen gün biraz daha çeşitlenmekte ve renklenmektedir. Bu çeşitlilik içerisinde iç giyim kategorisi de nasibini almıştır; rengarenk atlet ve külotlar çocuklarınızın severek giyinmesine, kişisel bakımlarına özen göstermelerine yarar sağlar.

Kız çocuk iç giyim ürünleri kimi zaman desenlerle süslenmiş, kimi zaman nakışlarla işlenmiş bir şekilde satılmaktadır. Aynı zamanda baskılı ve desenli atletler kadar sade renklerde kız çocuk atletleri bulunmaktadır. Ancak, atlet çeşitleri yalnızca tasarımları dolayısıyla farklılık göstermez. Kız çocukları için üretilen atletlerin yaş gruplarına göre birçok farklı kesimi bulunmaktadır.

Kız Çocuk Yarım Atlet

Kız çocuk yarım atlet çeşitleri, baskılı ve desenli rengarenk yapılarıyla eteklerin ve şortların üzerine yaz aylarında kızlarınız için tercih edebileceğiniz giysilerden bir tanesi. İsterseniz askılı tişört kalınlığındaki yarım atletleri kullanabilir isterseniz bu yarım atletlerin daha ince yapılı olan çeşitleriyle gömleklerinin altına rengarenk seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kız Çocuk Askılı Atlet

Kız çocuk askılı atlet seçenekleri hem dış giyim hem de iç giyim için kullanılabilen geniş bir ürün skalasını kapsar. Askılı atletler kalın ve ince askılı olmak üzere iki tür seçenek sunmaktadır ebeveynlere. İnce askılı atlet çeşitleri daha çok iç giyim için kullanılırken tişört kumaşından üretilen askılı atletler yaz aylarında dış giyimde de tercih edilir.

Birbirinden güzel baskıları, rengarenk nakışları, çiçek desenleriyle kız çocuk askılı atlet çeşitleri kız çocuklarının da severek kullandığı kıyafetlerdendir. Özellikle yaz aylarında sıcaktan etkilenmelerini önleyen, rahat etmelerini sağlayan atlet çeşitleri kız çocuk eşofman takımlarında da bulabileceğiniz bir parça.

Çeşit Çeşit Kız Çocuk Atlet Modelleri

Kız çocuk atletleri öyle çeşitli ki, her renkten bulabilmek mümkün. Çiçek nakışları, düz renklerden yapılmış klasik ince ya da kalın askılı kız çocuk atletleri, çizgi film karakterlerinin baskılanmış hali, yazı ve sloganlarla süslenmiş desenli kız çocuk atletleri, farklı kesimlerde kız çocuk atletlerinin her birini Simisso’da bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Atlet Fiyatları

Çocuk giyim fiyatları, çocukları için en iyisini isteyen aileler için önemlidir. Hem bütçelerini aşmadan hem de çocuklarının cilt sağlığını tehlikeye atmadan kaliteli ürünleri arayan ebeveynler için bu iki özellik önceliklidir. Simisso’da çocukların sağlığı için en kaliteli kumaşlardan üretilmesi gereken kız çocuk iç giyim ve dış giyim ürünleri her bütçeye uygunluk gösterir. Simisso ile çeşit çeşit kız çocuk atlet modellerini uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş imkanı ile edinebilirsiniz.

Baskılı ve Desenli Kız Çocuk Atletleri

Kız çocuk atlet modellerinin yalnızca yaş gruplarına göre farklılık göstermediğini aynı zamanda desen, nakış, baskı, renk gibi kategorilerde de çeşit çeşit atletlerin ebeveyn ve kız çocuklarının zevkine uygun her zaman bulunabileceğini biliyoruz.

Sade renklerden yapılan kız çocuk atletleri kadar desenli ve kız çocuk baskılı atletleri de yaz aylarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle rengarenk desenlerle süslenmiş atlerler yalnızca işlevselliği ile değil güzellikleriyle de severek kullanılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.