sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 134 ürün görüntüleniyor.

Klasik İp Modelleri

El işi veya örgü yapmak için kullandığınız dikiş iğnesi veya şiş kadar hangi ipi tercih ettiğiniz de oldukça önemlidir. Kimi ipler, yapıları gereği giyim ürünleri veya kışlık aksesuarlarlar için fazla yumuşak olduğundan tercih edilmezken özellikle bebek ve oyuncak yapacak kişilerin sıkı ve sert klasik ipleri tercih ettiği görülmektedir.

Parlak veya mat yapıylarıyla estetik zevkinizi yansıtan klasik iplerle yapabileceğiniz ürünler neredeyse sayısızdır. Örgü çiçekler ile evlerinizi süsleyebilir, örgü bere ve atkılar ile kış aylarında rahatlıkla ısınabilirsiniz. Klasik ipler ile öreceğiniz hırka ve yelekler ise kombinlerinizde severek kullanacağınız parçaları yeteneğinizi kullanarak yapabilmenize ve kendi zevkinize göre giyinmenize de imkan tanır.

Ayrıca, örgü işlerinde kullanılan klasik ipler, birbirinden farklı renkleri ve dokularıyla el işi yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını geniş ürün skalasıyla karşılamaktadır. Örgü ipi markalarının klasik el örgü ipleri, kimi zaman ebruli ipler gibi rengarenk kimi zaman tek renkte satılmaktadır. Canlı tonları veya pastel tonlarının da bulunabileceği klasik ip modelleri, yumuşak dokularıyla en sevilen örgü ipi modellerinden biridir.

Klasik İp Çeşitleri

Özellikle renk ve desen çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahip klasik ipler, doku olarak da çeşitlilik sunar. Kimi klasik ipler %100 pamuk veya yün içeriğine sahiptir, kimi ipler pamuk ve yün ipliklerin akrilik gibi sentetik bileşenlerle karma yapılmasından üretilir. Her iki iplik çeşitliliği arttırmakta ve seçenekleri de çoğaltmaktadır. Aynı zamanda klasik iplerin kimi zaman simli kimi zaman ebruli yapıda olması da farklı tarzlarda insanların aradığı ürünü bulabilmesini de kolaylaştırır.

Simisso’da dikiş iğnesinden klasik örgü iplerine, güpürlerden, örgü şişlerine, boncuktan kurdele ve makaslara kadar birbirinden farklı tuhafiye kategorisinde ürün bulabilirsiniz. En fazla ürün çeşitliliği ise klasik örgü iplerinde olmakla birlikte rengarenk ipler arasından zevkinize uygun olan ip çeşitlerini de güvenle sipariş verebilirsiniz.

Klasik İp Nedir?

Klasik ip, örgü şişi ile kullanılmak üzere üretilen kadın ve erkeklere çeşitli aksesuarların, kimi zaman giyim ürünlerinin, bazen örme oyuncak ve bebeklerin ya da evler için dekorasyon ürünlerinin yapılmasını sağlayan iplik çeşitlerinden yalnızca biridir. Ayrıca, birbirinden farklı türleri olan klasik ip çeşitleri farklı boyut ve kalınlıklarda üretilir. Aynı şekilde desenli veya desensiz, simli veya simsiz seçenekleri de bulunmaktadır.

Klasik İp Markaları

Simisso güvencesiyle örgü malzemelerini satın alabileceğiniz tuhafiye kategorisinde dilerseniz kışlık ve yazlık ip seçeneklerini de bulabilirsiniz. Her mevsim için farklı kalınlık ve dokularda ip seçenekleri sunan çeşitli markalara ise Simisso güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Ören Bayan, Alize, Nako gibi başat klasik örgü ipi markaları geniş renk skalası ve Simisso kalitesi ile örgü serüveninin olmazsa olmazlarından. Aynı zamanda Star, Dora gibi klasik ip markaları da Simisso güvencesiyle mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.