sadsad x
asdasd

kizpijama.jpg (35 KB)erkekpijama.jpg (40 KB)

Sıralama seçin
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Bebek Pijama Modelleri

Bebeklerini ilk andan itibaren büyük bir heyecanla bekleyen ebeveynler onların sağlıklı ve rahat büyümesi için tüm hazırlıklarını yapar ve ihtiyaçları olan her ürünü erkenden alırlar. Bebek giyim sektörü, bebeklerin rahatı için çeşitli ürünler üretirken, ebeveynler de bebeklerinin sağlıklı ve huzurlu büyümesi için uğraşırlar. Bu noktada, ebeveynlerin en önem verdiği ve onları destekleyen unsurlar bebek giyim ürünleridir çünkü bebeklerin her duruma uygun giyinmesi, onların konforu ve sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Bebekler yalnızca gün içinde değil, gece uyurken de rahat olmalı ve iyi bir uyku çekmelilerdir. Sağlıklı gelişimleri için oldukça önemli bir yere sahip olan uyku için gerekli olan en önemli kriter ise bebek pijama modelleri arasından bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi için en iyi seçimi yapmaktır.

Bebek Pijama & Bebek Pijama Takımı Modelleri

Yeni doğanlar için hastane çıkışı setleri, kullanışlı olmalarıyla ebeveynlerin her zaman ilk tercihlerinden olan bebek çıtçıtlı body modelleri, birbirinden güzel bebek giyim ürünleri ve çok daha fazlası ailenin en yeni üyesi için daha dünyaya gelmeden hazırlanır. Ancak bebeklerinizin yaşları ilerledikçe, onlar için alınan kıyafetlerin de çeşitliliği artar ve cıvıl cıvıl bebek pijama takımları ile erken yaşlarda tanışan bebekleri yumuşacık pijama takımları içerisinde huzurlu bir uykuya dalabilirler.

Bebekler için üretilen birbirinden çeşitli bebek pijama takımları bulunmaktadır. Kız ve erkek bebekler için üretilen bebek pijama takımları model ve renkler açısından birbirinden farklılık gösterebilir. Kız bebek pijama modelleri ile erkek bebek pijama modelleri, bebeklerinizin uyku sırasındaki konforu için aynı işlevi görürler.

Bebek Pijama Modelleri

Bebek pijama modelleri arasından seçim yaparken ebeveynler, bebek çoraplarından bebeklerinin kullanacağı berelere kadar her alanda kumaş kalitesine dikkat ettiği kadar ürünlerin tasarımına ve onların zevkine ne kadar hitap ettiğine göre de ürünleri alıp almamaya karar verirler.

Bebek pijama modelleri arasında seçim yaparken ve kullanıldığında aslında dikkat edilmesi gereken başka özellikler de bulunmaktadır. Bebek pijama modelleri mevsimlere göre çeşitlilik gösterir. Yaz aylarında tişört ve şort tipi bebek pijama takımları revaçta duruma gelirken; kış aylarında daha kalın ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş, uzun kollu ve eşofman tipinde bebek pijama takımı modelleri kullanılmaktadır. Bazı bebek pijama modelleri ise takım halinde değil, tekli olarak satılmaktadır. Bu tip pijama modelleri kış aylarında bebek iç giyim üzerine, eşofman ya da pantolonlarının altına giydirilir.

Bebek pijama modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilecek kriterler;

• Seçtiğiniz pijama modeli mevsime uygun olmalıdır. Bebekleriniz uykusunda daha fazla üşüyebilir, bu nedenle kışın kalın, yazın ince olmak üzere mevsime uygun kumaşlardan üretilmiş bebek pijama modelleri arasından tercih yapmalısınız.

• Bebeğinizin cildine zarar verecek herhangi bir detayı, dikişi ya da süslemesi bulunmamalıdır. Aksi taktirde bebeğiniz uykusunda rahat edemeyecek ve cildi tahriş olacaktır.

• Bebek pijama çeşitleri arasından seçim yaparken beden ölçülerini dikkate almalısınız. “Seneye de giyer” düşüncesi ile aldığınız bebek pijama takımlarını bebeğiniz seneye de giyebilir ancak, pijamalıları bedenine tam olana dek rahat bir uyku uyuyamayabilir.

• Bebeklerinizi sıkmayacak, lastiksiz bebek pijama takımlarını tercih edin.

• Sentetik kumaşlardan yapılmış ya da bu kumaşları içeren bebek pijama takımları tercihleriniz arasında olmasın.

• Bebeklerinizin yutabileceği veya yatarken rahatsızlık duyabileceği abartılı süslemelerden bebek pijama takımı seçimlerinizde uzak durun.

Bebek pijama modelleri arasından en doğru tercihlerle bebeklerinizin rahat bir uyku çekmesini sağlayabilir ve siz de geceleri güvenle uyuyabilirsiniz. Unutmayın; bebeklerinizin uykusu iyi olursa sağlıklı gelişimleri desteklenir, daha huzurlu günlere uyanırlar!

Bebek Pijama Takımları

Bebek pijama takımları her iki cinsiyet için farklı desen ve modellerde üretilebilmektedir. Erkek bebek pijama takımları daha çok koyu renkler üzerine canlı desenleri içerirken, kız bebek pijama takımları rengarenk veya pembe ağırlıklı bir renk skalasına sahiptir. Ancak tercihe göre ebeveynler istedikleri renkte bebek pijama takımı seçeneğini bebeklerine giydirebilirler.

Kız Bebek Pijama Takımı

Kız bebek pijama takımları ve erkek bebek pijama takımları arasında kullanım farklılığı açısından hiçbir fark yoktur. Ancak ebeveynlerin zevklerine göre kız bebek ve erkek bebek pijama takımları birbirinden ayrılmaktadır. Kış ve yaz aylarında farklı kumaşlardan üretilen ve askılı-şort tipi pijama modellerine dönen kız bebek pijama takımları, kış ayları geldiğinde klasik ama sevimli modellerine geri dönmektedir.

Erkek Bebek Pijama Takımı

Erkek bebek pijama takımları da tıpkı kız bebek pijama takımları gibi cinsiyete yönelik değil; mevsimlere yönelik incelenmelidir. Erkek bebek pijama takımları yaz aylarında birbirinden güzel askılı/tişörtlü ve şortlu modellerle ebeveynleri sevindirirken; kış aylarında pamuklu kumaşlardan yapılmasıyla bebeklerinizi gecenin serinliğine karşı korur.

Bebek pijama takımları, bebeklerinize kıyafet uyumlarıyla bir sevimlilik katar. Yalnızca bebeklerinizin tatlılığı için değil, sizin de bebek pijama takımlarını kullanmanız çok daha kolay olacaktır. İkisi beraber yıkanacak, uyumlu giydirmek için düşünmeniz gerekmeyecek ve bebek pijama takımı modellerinin tekli satılan pijama alt ve üstlerine oranla fiyat açısından daha avantajlı olmasıyla bütçenizi pijama almak için zorlamayacaksınız.

Bebek Pijama Takımı Fiyatları

Bebek pijama takımı fiyatları pijama takımının kumaşına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Bebek giyim sektörü çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahip olsa da her zaman bebek pijama takımı fiyatları bütçenize uygun gelmeyebilir. Ancak, iyi bir kalitede pijama takımlarına sahip olmak demek, her zaman en yüksek fiyatı ödemek demek değildir… Eğer siz de kaliteli bebek pijama takımları ile bebeğinize rahat bir uyku sağlamak ve bütçenizi zorlamadan en uygun bebek pijama takımı fiyatları ile bebeğinize alışveriş yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Simisso farkını yaşayacağınız bebek pijama takımı modellerine bir göz atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.