sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Sweatshirt Modelleri

Kış ayları geldiğinde özellikle küçük çocukların kıyafetleri, anne ve babaları için çok önemli hale gelir. Hastalansınlar ya da soğuktan zara görsünler istenmez. Dolayısıyla farklı kalınlıklarda her kışlık kıyafet, anne ve babalar tarafından mutlaka alınır. Kalın bebek ve çocuk mont çeşitleri, çocuk hırka ve yelekler, kazak ve tabii ki birçok ailenin en çok tercih ettiği çocuk sweatshirt modelleri kış ve sonbahar ayları için her yaş grubunun sahip olması gereken kıyafetlerdir.

Yerinde duramayan, hareketli ve anne - babalarını peşlerinden koşturmayı seven cıvıl cıvıl erkek bebekler için de kış aylarında doğru giyinmek, hasta olmamaları için çok önemlidir. Sık sık üstlerinin değiştirilmesi gereken hareketli dönemlerinde ev dışında kalın erkek bebek sweatshirt çeşitleri tercih edilirken ev içinde daha ince kumaşlardan yapılan sweatshirtler giydirilebilir. Böylece çocuklarınız hem soğuk havanın etkisinden korunacak hem de oyunlarına hız kesmeden devam edebileceklerdir.

Erkek Çocuk Sweatshirt Modelleri

Erkek çocuklar için üretilen sweatshirt modelleri oldukça zengin yapıdadır. Şekil, kullanım alanı ve tasarım olarak birbirinden çok farklı yapıda olan bu kıyafetler, erkek çocuk giyim ürünleri arasında en revaçta olanlardandır çünkü hem ev içinde giydirilen eşofmanların bir parçası hem de ev dışında sevimli kombinlerin birer tamamlayıcısıdır.

Erkek çocuk sweatshirt modelleri temelde kapüşonlu, kapüşonsuz ve fermuarlı olarak 3 temel kategoriye ayrılsa da her bir kategorinin sahip olduğu tasarım ve özellikler birbirinden oldukça farklılaşmaktadır.

Erkek Çocuk Kapüşonlu Sweatshirtler

Kapüşonlu sweatshirtler çocukların hem bedenlerini hem de başlarını koruma altına aldığından aileler tarafından tercih edilmektedir. Her biri farklı tasarımlara sahip sweatshirtlerin üzerinde baskı ve desenler olabilir, çizgi film kahramanları ve süper kahramanların nakışları işlenebilir. Kimi zaman daha sade olabilecek erkek çocuk sweatshirtlerinde koyu renkler, canlı renkler ve soft renkleri bulmak mümkündür.

3 iplik örme kumaştan yapılan kapüşonlu sweatshirtlerin hem incesi hem de kalınları üretilmektedir. Böylelikle yalnızca soğuk kış günlerinde değil serin günlerde de çocuklarınızın üzerine almalarını sağlayabilirsiniz. Sweatshirtler özellikle tshirtlerin ince kaldığı havalarda erkek çocuk atletleri ile birlikte giydirilerek dengeli bir şekilde kullanılabilir.

Erkek Çocuk Fermuarlı Sweatshirtler

Fermuarlı sweatshirtler aslında hırka olarak da bilinmektedir ancak sweatshirtleri hırkalardan ayıran nokta kumaş yapısıdır. Fermuarlı sweatshirtlerin kapüşonlu ya da kapüşonsuz seçenekleri bulunmaktadır. Nanoteknoloji ile üretilen kumaşların çeşitliliği artmakta ve her bir ürün giderek farklılaşmaktadır. Hırkalar genellikle yün ve pamuklu kumaşlardan tercih edilebilir; sweatshirtlerin hem yumuşak hem de daha sıkı örülmüş özel kumaşı anne ve babaların tercih etmesi için ilk sebeplerden biridir. Aynı zamanda kapüşonlu ya da kapüşonsuz önu kapalı sweatshirtlerden daha kolay giydirip çıkarabildikleri için anne - babalar fermuarlı sweatshirtleri tercih etmektedir.

Erkek Çocuk Kapüşonsuz Sweatshirtler

Genellikle bisiklet yaka modeli bulunan uzun kollu kapüşonsuz sweatshirtler hem erkek çocuk eşofman takımları hem de tek başına satılan kışlık giyim seçenekleri arasında oldukça popülerdir. Kapşonsuz sweatshirtler altına erkek çocuk atlet çeşitleriyle giydirilebilir, bahar aylarında çocuklarının üstünü kat kat yapmak istemeyen aileler için farklı kalınlıklardaki sweatshirtler yardımcı olur.

Kapüşonsuz sweatshirtler özellikle erkek çocuklarının ev içi giyimi için oldukça pratik eşofman takımları halinde satılmasıyla öne çıkar. Birçok erkek çocuğu, farklı tasarım ve desenlere sahip sweatshirtlere sahiptir.

Her Yaşa Uygun Erkek Çocuk Sweatshirt Çeşitleri

Bebeklik döneminden itibaren ebeveynleri bir heyecan sarar; acaba bu çocuğa ne giydireceğim…

Halbuki bebek ve çocuk giyim çeşit olarak yetişkin giyimden çok daha zengin ve sağlıklı kumaşlardan üretilen bir alandır. Yenidoğan setlerinden itibaren her yaşın özelliklerine ve ihtiyacına uygun erkek çocuk giyim ürünleri raflarda yerini almaktadır.

Erkek bebekler için ilk aşamada bebek zıbınları, pijama takımları, çıtçıtlı body çeşitleri tercih edilse de zaman geçtikçe büyüyen çocuklara bunlar değil yaşlarına daha uygun kıyafetler giydirilir. Bunlar eşofman takımlarına, çocuk pijamalarına, pantolon ve sweatshirtlere yerini bırakır.

Her yaşa uygun erkek çocuk sweatshirtlerini Simisso'da bulmak mümkündür. Nakışlı, sade, baskılı, desenli sweatshirtleri çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Özellikle anaokulu çağına ulaşmış çocuklar için kapüşonlu ve kapüşonsuz sweatshirt modelleri kullanılmaktadır. Bunlarla kış aylarında oldukça sevimli kombinler yapılabilir, rahat oldukları için çocuklarınızın konforuna da zarar vermeyecektir.

Çocuklarınız büyüdükçe onların da zevkleri şekillenecek, renk renk ve desen desen üretilen fermuarlı ya da kapşonlu sweatshirtleri giymek isteyeceklerdir.

Birbirinden Güzel Erkek Çocuk Kapüşonlu Sweatshirtler

İster mavi ister yeşil ya da harika renk kombinasyonlarını içeren tasarımlarla rengarenk erkek çocuk sweatshirtleri Simisso'da en uygun fiyatlarla kış dönemi için hazırlık yapmak isteyen anne ve babaları bekliyor!

Her çocuğun isteğine ya da her ebeveynin zevkine göre her yaşa uygun birçok sweatshirt modeli bulmak mümkün. Yumuşak dokularıyla sevilen dış giyim ürünlerinin başında gelen sweatshirtler, çocuklarınızın sırtını soğuklardan korumak için tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.