sadsad x
asdasd

erkekbot.jpg (44 KB)kizbot.jpg (34 KB)

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebek Bot Modelleri

Bebeklerinizin minik ayaklarını korumak için üretilen bebek ayakkabıları, her yaşa, cinsiyete ve ayak numarasına göre üretilen bebek giyim ürünleridir. Yaz ve kış aylarında bebek ayakkabıları, çocuklara sundukları özellikler bakımından farklılaşır ve çeşitlilik gösterir. Bu nedenle bebek giyim sektöründe her hava durumu için, tıpkı yetişkinlerin seçenekleri olduğu gibi bebekler için de çeşitli bebek ayakkabı modelleri bulunmaktadır.

Bebek ayakkabılarında, kış ayları için özel olarak üretilen bebek bot modelleri ise oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan; her ebeveynin zevkine, bebeklerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun çeşitlerin bulunabileceği bebek giyim ürünlerindendir. Giyim sektörünün her geçen gün biraz daha gelişmesi, farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımların ve modellerin ortaya çıkması da bebek botları arasında çeşitliliğin oluşmasını sağlamıştır.

Kış Aylarının Soğuklarında Minik Adımların Yardımcısı Bebek Bot Modelleri

Soğuk kış aylarında bünyeleri henüz bağışıklıklarını tam kazanmamış çocuklar kolayca hasta olabilirler. Kış soğuklarından çabucak etkilenebilen narin bedenlerini korumak için birbirinden farklı modellerde kazaklar, montlar, hırkalar ve pamuklu kıyafetler üretilmiş; bebeklerin kolayca soğuk çekebilecekleri ayakları da unutulmamıştır.

Binbir çeşit bebek bot modeli arasından ebeveynler, bebeklerine en uygun bebek botlarını ararken bebek botları için kaliteye ve tasarımların ne kadar güzel olduğuna dikkat edilmektedir. Ebeveynler, içi bazen pamuklu bazen peluşu bebek bot modelleri arasından seçimlerini yaparken aynı zamanda bebeklerinin ayaklarındaki duruşlarına bakarlar. Bebek bot modelleri ve tasarımlarında öncelik bebek ayak sağlığı olsa da şirin ve bebeklerinizin de seveceği tasarımlar kullanmak onların kış aylarında bot giyme alışkanlıklarını daha kolay kazanmalarını sağlayacaktır.

En Sevimli Kız Bebek Bot Modelleri – Konforlu Ayaklar, Mutlu Bebekler

Cıvıl cıvıl kız çocuklarının ayakları kış soğuklarında üşümesin diye bebekler için birbirinden sevimli bebek bot modelleri üretilmiştir. Kız bebek bot modelleri ebeveynlerin istediği her renk ve desende bulunabilir olup; istek ve ihtiyaçlarınıza göre bebek bot modelleri hangi özelliklere sahip değişmektedir. Kız bebek ayakkabı modellerinde her mevsime, her yaşa ve her beğeniye uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kız bebek botları, kalitesi ve konforu ile bebeklerinizin ayaklarına sıcak bir rahatlık sağlarken; süet, deri, nubuk kumaş türlerinden üretilir ve fırfır, püskül, boncuk, işleme, tüy ve dantel gibi birbirinden farklı materyallerle her tarzda süslenmektedir. Renk renk ve çeşit çeşit seçenekler bulabileceğiniz bebek bot modelleri arasından seçimlerinizi yaparken tasarımlarına önem verdiğiniz kadar içlerinin pamuk oluşuna ve bebeklerinizin ayaklarına ne kadar uyduğuna dikkat etmelisiniz.

Birbirinden Güzel Erkek Bebek Bot Modelleri – Dayanıklı ve Şık Tasarımlar

Erkek bebek bot modelleri, kız bebek bot modellerine göre daha sade modellere sahiptir ancak kendi içinde ebeveynlerin tüm ihtiyacını karşılayacak çeşitliliği barındırır. Erkek bebek ebeveynleri birbirinden hareketli bebekleri için kış günlerinde onları ısıtacak bebek botları arasından seçim yaparken kendi zevklerine uygun modeller arasından seçim yapabilirler. Erkek bebek botları arasında spor bir tarzı benimseyen ve bebeklerini de bu yönde giydiren ebeveynler daha sportif bebek botları arasından seçim yaparken; daha klasik bir tarzda bebek botları arayan ebeveynler için de klasik bebek bot modelleri bulunmaktadır.

Erkek bebek ayakkabı ve bot modelleri de kız bebek bot modelleri gibi çeşitli süsler ve bebeklerin ilgisini çekecek, onlara bot giymeyi sevdirecek desen ve süslemelerle tasarlanmıştır. Ebeveynler hem kendi zevklerine, hem de ihtiyaçlarına göre bebek bot modelleri arasından seçim yapabilirler.

Bebek Bot Modelleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek giyim sektöründe birçok bebek bot modeli olsa da her bebek botu aynı kaliteyi vermeyeceği gibi, bütçenizi zorlayabilen bebek botları da kaliteli çıkmayabilir. Ebeveynler bu nedenle bebek botları arasından nasıl seçim yapacağını, hangi kriterlere dikkat edeceklerini iyi bilmelilerdir. Bu durum hem bebeklerinin ayak sağlığı için hem de ebeveynlerin huzuru için önem arz etmektedir.

● Bebek botları bebeklerinizin yaş grubuna uygun olmalıdır.

● Bebek bot modelleri gereğinden fazla yüksek topuklu olmamalıdır. Bebekleriniz dengesini kaybederek düşebilir.

● Bebek botları ergonomik ve ortopedik olmalıdır.

● Kışlık bebek bot modelleri kalınlığı ve yumuşaklığı ile bebeklerinizin ayaklarını koruyabilecek nitelikte olmalıdır.

● Tabanı sert olan bebek botları tercih edilmemelidir. Bunun sebebi, hassas olan ayak tabanlarının zarar görebilmesidir.

● Bebek botları ağır ve kalın ürünler olsa da bebeklerinizin hareket imkanlarını kısıtlamamalı, ayaklarına uygun olmalıdır.

● Bebek botları, bebeklerinizin ayaklarını tam sarmalı; dar ya da bol olmamalıdırlar.

● Bebek bot modelleri plastik gibi kimyasal maddelerden oluşmamalı, özellikle tabanı mutlaka kaliteli doğal materyallerden üretilmiş olmalıdır.

● Kış mevsiminde kar ve yağmurda oynayabilecek bebekleriniz kayıp düşmesin diye, seçeceğiniz bebek bot modelleri arasında kaygan tabanlı bebek bot modellerini eleyin.

Bu kriterlere dikkat edildiği takdirde, bebekleriniz yeni bebek botları ile rahat bir kış geçirecektir. Bebeklerinize iyi bir kış deneyimi yaşatmak istiyorsanız siz de bu kriterlere dikkat etmelisiniz. Eğer bu kriterlere dikkat ediyorsanız, geriye yalnızca uygun ayakkabı numarasında bir bebek botu bulmak kalıyor.

Bebek Botları Küçük Mü, Büyük Mü?

Seçtiğiniz bebek botları bebeklerinizin ayaklarına küçük ya da büyük mü geliyor bilmek istiyorsanız bunun bir yolu bulunuyor. Büyük olan bebek botları, bebeklerinize küçük gelen botlara oranla nispeten daha kolay anlaşılıyor çünkü bebeklerinizin ayakları içinde gereğinden fazla özgür duruyor.

Küçük olan bebek botları ise ancak bebeklerinizin ayak baş parmağından anlaşılabiliyor. Bebeklerinize bir şekilde giydirdiğiniz bebek botları olmuş gibi duruyorsa da bebeklerinizin baş parmağını kontrol etmeden bu ayakkabıda karar kılmayın. Bebeklerinizin baş parmağı, ayakkabının ucuna sıfıra sıfır değmemelidir. Aksi takdirde bebekleriniz ona küçük gelen bu botları giymekten rahatsızlık duyabilir ve çok daha ciddi sorunlar yaşayabilirler.

Küçük gelen bebek botlarının yerine yarım ya da bir numara bebek bot modelleri tercih edilebilir. Bebeklerinize küçük gelen bebek botları, tırnaklarının batmasına ve parmaklarının rahatsız olmasına neden olurken, bilekten yeterince rahat gelmeyen bebek bot modelleri bebeklerinizin kan dolaşımını yavaşlatarak onlara zarar verir. Ayrıca her hareketlerinde bilekleri ve ayaklarının da yaralanmasına neden olabilir.

Bebek Bot Fiyatları – Her Bütçeye Uygun Bebek Botları

Bebek bot fiyatları, en temelde bebek bot modelleri ve kalitesine göre değişmektedir. Hangi kumaş türünden üretilen bebek bot modellerini tercih ettiğiniz, nasıl süslemelerin bulunduğu, hangi özellikleri çocuklarınıza sunduğu gibi bir çok özellik, bebek bot fiyatları üzerinde etkili olur. En soğuk kış günlerinde bile bebeklerinin ayaklarını sıcacık tutacak bebek botları arayan ebeveynler, bebek bot modellerinde kaliteye odaklanırken bebek bot fiyatları da seçimlerini etkileyen önemli bir faktördür.

Kalitesiz malzemelerden üretilen bebek bot modellerini sırf ucuz diyerek seçmeyin, bebeklerinizin ayak ve cilt sağlığıyla oynamayın! Simisso’ya gelin ve aradığınız en uygun bebek bot fiyatları ve en yüksek kaliteli bebek bot modelleri ile hemen tanışın! Kız ve erkek bebek bot modelleri içinde zengin ürün yelpazesiyle her ebeveyn kaliteli bot modellerinden mutlaka aradığını bulacak ve her bebek soğuk kış aylarını Simisso’nun en kaliteli bebek bot modelleri yardımıyla sıcacık ayakları ile geçirecek!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.