sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

KADIN KORSE MODELLERİ

Canım korseler, kadın giyim modellerinden tüm özel davetlerin imdadına yetişen hatta incelten ve şekil veren toparlayıcı harika korseler! Oldukça fazla çeşidi olan askılı korse, askısız korse ve göbek toparlayıcı korseler renk seçenekleri ve model seçenekleriyle geniş bir skalaya sahiptir. Kadınlar kadar erkekler de korse çeşitlerini kullanmaktadırlar. Vücudun gereksinimiyle ihtiyaç duyulan alanda kullanılan korse için bedeninizi tam olarak bulmalı ve bedeninize tam olan korseyi satın almalısınız. Küçük veyahut büyük korse tercihlerinin şekillendirme adına bir faydası olmayacaktır. Bedeninize küçük gelen bir korseyi tercih ederseniz hareketlerinizi kısıtlar, gün boyu rahasız hissetmenize sebep olur. Bedeninize büyük gelen korse ise bedeninizi sarmaz bu sayede bir etki göstermez. Kaliteli korselerin kumaşı nefes alan özelliktedirler.

Kaliteli korseleri tercih etmenizi öneririz. Sitemizde üstün kaliteli, yıkama talimatlarına uyarak kullanılan korseleri yıllarca kullanabilirsiniz! Korsenin üzerine kıyafet giyeceğiniz zaman bedeninizi tam saran korse size rahat hissettirecektir ve sıkmayacaktır. İnce kumaştan üretilen korselerden, sıkılaştırıcı veya toparlayıcı özelliği olan korseleri tercih ederseniz çok memnun kalacaksınızdır. Vücudunuzu daha zarif ve ince gösteren korselerin aynı zamanda size konfor sağlaması da çok önemlidir. Gün boyu hareketlerinizi kısıtlamayan bedeninize tam oturan ve nefes alan korseler ne sütyeninizi sıkacaktır ne de kadın atlete yapışacaktır. Genelde siyah, beyaz ve bej renklerdeki korseler tercih edilmektedir. Korsenizi seçerken bedeninizde saklamak veya şekillendirmek istediğiniz yeri belirlemeli ve ona göre korse satın almalısınız. Bedeninizin formuna katkı sağlayan korseler, incelmesini istediğiniz bölgede incelme sağlar, tabii bunun için kendi bedeninize uygun korse modelini tercih etmelisiniz. Sitemizde korse kategorisinde sizlere; tam boy korse, atlet korse, yüksek bel korse çeşitleri sağlamaktayız. Bedeninizin ihtiyacına göre size uygun korse tercihini yapabilirsiniz. Günlük hayatta ya da özel davetlerde kullanabileceğiniz size uygun renk ve modeldeki korseler en sevdiğiniz kadın giyim  modellerinden yani kadın iç giyim modeliniz olacak!

Toparlayıcı bir etkiye sahip olan korseler, sizi daha estetik ve zarif gösterecektir. Korseler bedeninizde beğenmediğiniz, kusur olarak gördüğünüz bölgeleri harika bir şekilde sarar ve saklar. Genelde karın ve basen bölgesinden şikayet edilir. Korse kullanarak bir veya iki beden küçülebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda ise zamanla şikayet ettiğiniz bölgede incelme olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Korse ile toparlanan bedeniniz korse sayesinde estetik bir şekile girecektir. Fakat bilmelisiniz ki korse tek başına bedeninizi şekle sokmak için yeterli olmayacaktır. Sporla ve diyet ile desteklenirse eğer çok kısa bir süre içerisinde korse desteği ile inceldiğinizi görebilirsiniz. Bedeni şekillendirmeye yardımcı olan korseler kullanılan bölgede yağları eritmeye yardımcı olur. Fakat az önce de belirttiğimiz gibi korsenin tek başına kilo verdirme gibi bir özelliği yok. Giyildiği anda görsel olarak incelten korselerin günde 8 saat civarında kullanılması öneriliyor. Bazı araştırmalara göre gece yatarken korse kullanımı önerilmiyor. Birçok kadın doğum sonrasında da korse kullanarak vücudundaki deforme olan bölgeleri eski hale getirmeyi amaçlıyor ve korse de bunu sağlıyor.

Bölgesel kullanılan korseler arasında yer alan bel korseleri bel bölgesini daha ince ve kıvrımlı görünmesini sağlıyor. Kaymasını engelleyen silikon dolgusu sayesinde karın ve göbek bölgesine şekil verir, inceltir. Giysi altında iz yapmayan bel toparlayıcı korse bir beden küçültür ve dikişsizdir. Sitemizde en uygun fiyatlı bel korselerini bulabilirsiniz!

Tam boy korse üst bacak, bel ve göbek kısmını sarıyor. İnce bir askıya sahip olan tam boy korse, bir beden küçültüyor. Üstün teknoloji ile üretilen tam boy korse dikişsiz olarak üretilmiştir. Bedenin üst bacak, bel ve göbek kısmına basınç yaparak daha ince görünmenizi sağlayarak bedeninize bir form kazandırıyor. Günlük hayatta da rahatça kullanabileceğiniz tam boy korse konforlu bir kullanım sağlayarak kıyafetlerinizin altından belli olmayacaktır. Bacağın bitiş bölümünde de kıyafetlerizin altından görünmez çünkü dikişsiz üretilmiştir. Nem emici özelliği ve üretildiği kumaş sayesinde teri emer ve dışarı atar.

Kadın Korse Fiyatları

Uygun fiyatlı tam boy korse için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Atlet korseler ise klasik renklerde üretilir; beyaz, siyah ve ten renklerindeki atlet korseler dikişsiz olarak üretilmiştir. Ayarlayabileceğiniz askı sayesinde bedeninize tam olarak uyum sağlatabilirsiniz. Karın ve bel bölgesinde incelme sağlayan atlet korseler bir beden küçültür. İz yapmayan atlet kıyafetinizin altından iz yapmaz ve ütü yapılabilir dilerseniz kuru temizleme de yapabilirsiniz. Fakat atlet korseyi yıkarken çamaşır suyu kullanmayaınız ve benzer renklerle yıkayınız. 30 derecede yıkadığınız atlet korseyi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yüksek bel korseler bedeninizi bir beden küçültür ve kaymayı önleyen silikon kullanılır, sıkmayan orta basınçlı kalça şekillendiren yüksek bel korseler, esnek hareket sağlayan korselerdir. İz yapmayan özelliği ile istediğiniz kadın alt giyim ürününün altına giyebilirsiniz.

Dikişsiz özelliği sayesinde kıyafet üzerinden iz yapmaz. Kalça bölgesini sıkılaştırır ve biçim verir. Yıkama talimatlarına uyarsanız uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Poposu süngerli korse ise silikon dolguludur bu sayede kayma yapmaz. Karın ve basen bölgesini şekillendirirken sizi rahatsız etmez ve gün boyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir beden küçülten popo toparlayıcı korse iz yapmaz böylelikle dilediğiniz kıyafetin altına tercih edebilirsiniz. Birden çok modeli olan korse sayesinde bölgesel incelme sağlarken tabii ki korse fiyatları da çok önemli bir husustur. Seçeceğiniz modele göre fiyat farkı olan korselerin her modeli farklı fiyatlandırılmıştır. Şekillendirmek ve inceltmek istediğiniz bölgenize uygun korse ararken sitemizdeki filtreleme sistemini kullanabilir, size en uygun korse modelini bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz korse modellerini sitemizden güvenli ödeme sistemiyle temin edebilir dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.

En İyi Korse Markaları

FormTime,Erdem,Elite Life,Layza,FormFit,Le Jardin en iyi korse markaları arasında yer alıyor.keyifle tercih edebilirsiniz Keyifli Alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.