sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 938 ürün görüntüleniyor.

Bebek Giyim & Bebek Kıyafetleri

Bebeklerinin haberini aldıkları ilk andan itibaren anne ve baba adayları için en tatlı telaşlardan biri başlar. Öncelikle bebek fikrine alışmaya çalışan ebeveyn adayları yavaş yavaş hayat tarzını değiştirmeye ve ailelerinin yeni bireylerine yer açmaya hazırlanır. Bu noktada anne ve baba adaylarının bebeklerinin gelişine hazırlanmasının ilk adımlarından biri bebek giyim mağazalarından alışveriş yaparak evlerinde ona bir yer ayarlamaktır.

Anne ve baba adayları, bebek doğumu yaklaştıkça içlerini kaplayan heyecanla birlikte bebek giyim ürünlerine bakmaya ve bebekleri için en kaliteli olanları almaya gayret ederler. Bu noktada anne ve baba adaylarının tanıştığı birçok yeni ürün ve bebek kıyafetleri vardır.

Erkek bebek ve kız bebek giyim alışverişlerinde alınan ürünler farklı olsa da ilk aşamada her biri aynı amaca hizmet eder: bebeklere huzurlu ve rahat bir atmosfer sağlamak ve onu en iyi bebek kıyafetleri modelleri ile giydirerek bebek giyim imkanlarıyla hastalıklardan ve huzursuzluklardan korumak. Sonraki aşamada ise erkek bebek kıyafetleri ve kız bebek kıyafetleri model ya da renkler açısından birbirinden ayrılır, geriye ebeveynlerin bebek giyim zevki ve bebek kıyafetleri ihtiyaçları kalır.

Kız Bebek Giyim – Kız Bebek Kıyafetleri

Kız bebek giyim anne ve babaların önüne binbir çeşit seçenek sunmaktadır. Yazlık bebek kıyafetleri ve kışlık bebek kıyafetleri kategorisinde her mevsim çocuklarını en iyi şekilde giydirmek isteyen ebeveynler için birbirinden farklı renk renk ve desen desen birçok seçenek bulunur.

Kız bebek giyim ürünleri, yetişkin kadın giyim ürünlerinin minik kız çocukları için uygun hale getirilmiş modelleri olarak tanımlanabilir; ancak her biri çok daha süslü ve çocuk dünyasına uygun biçimde renklendirilmiş haldedir.

Minik tişörtler, etekler, kazaklar, küçücük bebek botları ve birbirinden süslü detaylar; fırfırlar, nakışlar, pullar, işlemeler, dantel, sim ve tüyler… Bunların her birini herhangi bir kız bebek giyim ürününde görmeniz mümkün. Yenidoğanlar için değil ancak kız bebek giyim ürünleri, oldukça şıkır şıkır yapısıyla en dikkat çeken ve bebekler tarafından da sevilen parçalardan.

Erkek Bebek Giyim – Erkek Bebek Kıyafetleri

Erkek giyimde de kız bebek giyim ürünlerinde olduğu gibi geniş bir yelpazede ürün sunulmaktadır. Kız bebek giyim modelleri ile erkek bebek giyim ürünleri arasında renk ve süsleme açısından farklılıklar bulunmaktadır. Erkek bebeklerin kıyafetleri, yetişkin erkek modası ile paralel bir şekilde, genellikle koyu renklerde gitse de, son yıllarda bu durum değişmiş ve erkek bebek reyonları da cıvıl cıvıl renklerle donatılmıştır.

Erkek bebek kıyafetleri, her mevsim için farklı amaçlarla üretilen pantolonlar, şortlar, ceketler, tişörtler ve kazaklar gibi başat erkek bebek kıyafetleri ve ev içi ya da ev dışı giyimde geri kalan unsurlardan oluşmaktadır. Kız bebek kıyafetleri süslemeleriyle öne çıkarken, erkek bebek kıyafetleri sade olduğu kadar renkli ve baskılı modelleri ile öne çıkar.

Bebek Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yetişkinler olarak her ne kadar kendimize kıyafet seçerken bazen yalnızca kıyafetlerin şık olmasına odaklansak bile minik bebeklerimiz için böyle bir durum söz konusu değildir ve olmamalıdır. Bebek giyim ürünlerinde önce bebek sağlığına, ardından da şıklığa odaklanılmalıdır. Aksi halde, bebeklerinize uygun olmayan bebek giyim parçaları ile onların sağlıklarını riske atabilir ve huzursuz hissetmelerine neden olabilirsiniz.

● Bebek giyim ürünlerinin kalite açısından önemi, yeni doğan bebek kıyafet modellerinde başlar. Anne karnından dış dünyaya daha henüz gözlerini açmış bebek için seçilecek kıyafetlerin önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle kesinlikle pamuklu kumaşlar tercih edilmeli ve hava almayan, kimyasal, sentetik kumaşlardan uzak durulmalıdır.

● Bebek kıyafeti seçimlerinizde bebekleriniz için uygun kumaşları her zaman tercih etmelisiniz. Özellikle bebek uyku tulumu modelleri bebeklerinizin uyku sırasında hava alacağı bir yapıda olmalıdır.

● Bebekleriniz için seçtiğiniz kıyafetlerin mevsimlere uygunluğu, bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle her zaman mevsimlere ve bebeklerinizin ihtiyaçlarına göre alışveriş yapmalıyız.

● Bebekleriniz için seçtiğiniz bebek kıyafetleri, çok dar ya da bol olmamalıdır. Onlara hareket imkanı sağlamalı ve bedenlerine uymalıdır.

● Bebek kıyafetleri arasından seçimlerinizi her zaman yumuşak kumaşlardan yana kullanmalısınız.

● Bebeklerinizin cildi oldukça hassas bir durumda olduğundan, dikişleri sert ve rahatsız edici bebek kıyafetleri seçmemelisiniz.

● Yalnızca bebek kıyafetleri değil, bebek giyim sektörünün bir parçası olan ayakkabı seçimlerinizde de bebeklerinizin önce sağlığını düşünmeli ve yaşı ile ihtiyacına uygun ayakkabılar almalısınız. Ayaklara nefes aldıran türden bebek ayakkabı seçimi yapmak, mantar ve bakteri oluşumunu engeller, koku yapmaz.

● Lastikli bir bebek kıyafeti alıyorsanız, lastiklerinin bebekleriniz için çok sıkı olmamasına özen göstermelisiniz. Aksi halde, kan dolaşımını engelleyerek bebeklerinizin bileklerini rahatsız edecek ve sağlıksız bir durum ortaya çıkaracaklardır.

Bebek kıyafet seçiminde dikkat edilecek kriterler bunlarla bitmemektedir ancak temele bakıldığında her bebek için doğru olabilecek noktalar bulunmaktadır. Önce bunlara dikkat ederek sonra kendinizin ve bebeğinizin ihtiyacını düşünerek hareket edebilir ve bebek giyim modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kışlık Bebek Giyim Modelleri

Kışlık bebek kıyafetleri, en soğuk havalarda gerek ev içinde ve gerek ev dışında bebeğinizin hasta olmasını önleyebilecek, kış mevsimine uygun bebek kıyafetleri kategorisinin tümüdür.

Bebek Mont Bebek montlar, soğuk kış günlerinde kalın yapıları ve koruyucu özellikleri ile bebeklerinizin hasta olmalarını engeller. Şişme mont, kumaş mont, kapişonlu ve kapişonsuz mont gibi çeşitleri bulunur.

Bebek Hırka & Yelek Bebek hırka ve yelek modelleri özellikle sonbahar ve kış aylarında bebeklerinizin ev içi kombinlerinde üzerine giydirebileceğiniz, ev dışı için yaptığınız kombinlerde ise mont altında giydirerek üşümelerini engelleyebileceğiniz ürünlerdir.

● Bebek Kışlık Tulum Bebek kışlık tulum modelleri, bebeklerinizin özellikle ilk aylarında oldukça önemli olan, kat kat giydirerek bunalmalarına neden olmadan onları koruyan bebek ürünleridir. Aynı zamanda bebek astronot tulum modelleri de küçük yaşlardaki bebeklerin kolayca giydirilip çıkarılması ile mont ihtiyacını en iyi şekilde sağlayan bebek giyim ürünlerindendir.

● Bebek Atkı & Eldiven & Bere Kışlık bebek kıyafetlerini destekleyen en önemli aksesuarlardan olan bebek atkısı, eldivenleri ve bereler, bebek kıyafetleri ile örtemediğiniz bölgelerin üşümesini engeller.

● Bebek Bot Kışlık bebek giyim ürünleri arasında en önemli ve tamamlayıcı unsurlardandır. Kalın ve dolgulu yapısıyla çabucak üşüyebilen bebek ayaklarının ev dışında korunmasını sağlar.

● Bebek Panduf Kış giyiminde bebek kıyafetleri ile bir uyum oluşturarak onların ev içinde ayaklarını üşütmemelerini sağlayan en içi botlarıdır. İçleri yumuşacık veya peluş dokulu, bebeklerin genellikle severek giydikleri bebek giyim ürünlerindendir.

Yazlık Bebek Giyim Modelleri

Kış aylarının aksine yaz aylarında bebeklere giydirilen kıyafetler ince yapılı ve bebeklerinizin pişik olmasını engelleyecek kadar hava alması gereken bebek giyim ürünlerinin toplamı yazlık bebek kıyafetleri kategorisini oluşturur.

● Bebek Tişört

En rahat ve kullanışlı bebek giyim ürünlerindendir. Tişörtler ev içi ve ev dışında rahatlıkla kombinlenerek kullanılabilir. Pamuk olması ve baştan kolay giydirilip çıkarılmasında dikkat edilmelidir.

● Bebek Şort

Yazın olmazsa olmazı bebek şortları, hem erkek hem de kız bebekler için vazgeçilmez bir yazlık bebek giyim ürünüdür. Her çeşit bebek şortu bulunabilir. Bebek kot şort tercihi yapacaklar, seçtikleri kotun yumuşaklığına önem vermelidir.

● Bebek Tayt

Yaz ve kış ayları farketmeksizin giyilebilen bebek kıyafetleri arasında ilk sıralarda bebek taytları geliyor. İnce ve kalın yapılarıyla her mevsim için modeli bulunna bebek taytlarını çoğunlukla kız çocuklar tercih ederken, erkek çocuk anneleri, kış aylarında bebeklerinin pantolonları içine giydirerek onları soğuktan korumayı tercih ediyor.

● Bebek Elbise

Kız bebeklerin yaz aylarında olmazsa olmaz bebek kıyafetlerinden biri bebek elbiseleri. İsterseniz uyumlu bir bebek çorap ve sandalet ile kombinleyebilir isterseniz şirin bir yazlık spor ayakkabı ile giydirebilirsiniz.

● Bebek Terlik & Sandalet

Yaz aylarında bebeklerinizin ayaklarına nefes alacak terlik ve sandalet modelleri de bebek giyim ürünlerinin vazgeçilmezlerinden. Açık yapılarıyla sıcak yaz günlerinde bebeklerinizin ayaklarına nefes aldırıyor ve terleyerek mantar ya da bakteri oluşmasına engel oluyor.

● Bebek Şapka

Bebeklerinizin güneş ışığı alması güzeldir ancak yeterli ve doğru miktarda. Bebek kıyafetleri arasında olmasa da bebek giyim ürünlerinden en destekleyici parça olan bebek şapkaları bebeklerinizin başına güneş geçmesini engelliyor.

Bebek Giyim Fiyatları

Bebek giyim fiyatları; bebek kıyafetleri arasından hangi kategoride ürün aldığınıza, seçtiğiniz kategorideki ürünün kalitesine, kumaş tipine, kullanım alanına, yazlık mı kışlık mı olduğuna, size ve bebeğinize sunduğu özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Bebek giyim ürünleri arasından en kaliteli bebek kıyafetlerini arayan anne ve babalar, aynı zamanda seçtikleri bebek giyim fiyatları arasından araştırma da yaparlar. En kaliteli bebek giyim ürünlerine en uygun bebek giyim fiyatları ile ulaşmak isteyen ebeveynler, bütçelerini koruyarak alışverişlerini tamamlamanın yollarını aramaktadırlar.

Bebek giyim ürünlerinin en kalitelilerini en uygun fiyatlarla almak isteyen anne ve babalar için Simisso’da sizi kalitesiyle kendine bağlayacak tüm bebek giyim ürünleri; bebek montları, botları, şapka ve aksesuarları, anne ve bebek bakım çantaları, bebek kazak ve yelek modelleri, bebek pantolon çeşitleri ve bebek ayakkabıları başta olmak üzere geri kalan tüm ürünler en yüksek kalitede sizleri beklemektedir! Eğer siz de bebek giyim ürünlerine en uygun bebek giyim fiyatları ile ulaşmak istiyor ve bebeklerinizin dolaplarını kaliteli bebek giyim modelleri ile doldurmayı amaçlıyorsanız sizin için en doğru adres sadece Simisso!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.