sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 858 ürün görüntüleniyor.

Kadın Çorap Modelleri

Kadın modasının en renkli ve çeşitli ürünlerinin başında kadın çorap çeşitleri gelir. Birbirinden farklı kullanım alanlarına hitap eden farklı renk ve desenlerde birçok kadın çorabı, kombinlerin tamamlayıcısıdır. En temel renklerden en farklı desenlere kadar birçok seçenek sunan kadın çorap çeşitleri, kendi arasında da gruplara ayrılır. İhtiyaca göre değişen kadın çorapları aynı zamanda kumaşlarıyla da farklılaşır. Yazlık ve kışlık kadın çorapları uygun kumaşlardan üretilmekte ve dört mevsim kullanılabilmektedir.

Kadın Çorap Çeşitleri

İster elbiselerin altına, ister pantolonların ya da günlük giyimde eşofmanların; her kadının tarzına hitap eden farklı çorap çeşitleri vardır. Elbiseler ve etekler için külotlu çoraplar, babet ve açık ayakkabıları kullanırken şık bir görünüm için babet çoraplar, rengarenk görüntüleriyle kombinlerinize farklı bir hava katacak kısa ve uzun kadın çorap modelleri kullanılır. Genellikle spor kombinler için siyah ve beyaz kadın çorapları tercih edilse de her renkten soket çorapları bulmak mümkün.

Genellikle pamuklu kumaşlardan üretilen kadın çorap modelleri, yaz ve kış aylarında günlük kullanım için tercih edilir. Aynı zamanda daha sentetik kumaşlardan veya ipliklerden üretilen çorap modelleri de farklı tarzlarda kadınlara hitap eder. Renkli, transparan, ten, mat, parlak ve opak kadın külotlu çorap çeşitleri ile diğer çorapların yapısı farklıdır. Kadın kışlık çoraplar da farklı yapıda olabilir; diğerlerinden daha kalın ve yumuşak çorap çeşitleri kış ayları için idealdir. Kadın kışlık çorap çeşitlerine örnek olarak yumuşaklığıyla tercih edilen havlu çoraplar verilebilir.

Yaz ayları geldiğinde kalın çoraplar yerini yavaş yavaş babet çoraplarına ve kısa soket çoraplara bırakır. Kadın babet çorap ve ince külotlu çoraplar yaz aylarında açık ve spor ayakkabılarla giyilmek için tercih edilebilir. Desenli kadın çorap çeşitleri yaz aylarında cıvıl cıvıl kombinler yapabilmenize imkan tanırken; daha klasik tarza sahip kadınlar için farklı kesimlerde beyaz ve siyah kadın çorap çeşitleri de üretilmektedir.

Her Tarza Uygun Kadın Çorap Modelleri

Moda her gün yenilenirken çoraplar da giderek çeşitlenmekte ve farklılaşmaktadır. Beyaz ve siyah kadın çorap modelleri en temel renklerdir ancak günümüzde her tarzdan kadın çorabını farklı renklerde ve desenlerde bulabilmek mümkündür. Yalnızca renk ve desen farklılığı değil, yapısı gereği diğerlerinden ayrılan çorap modelleri de bulunur. Tül çoraplar ve file çoraplar bunun en güzel ve en sık kullanılan örneklerindendir.

Renkli tarza sahip kadınlar için desenli kadın çoraplar gibi baskılı ve yazılı çorap çeşitleri de üretilir. Çeşitli desenler, sloganlar ve karakterlerle süslenen bu çorap çeşitlerinin geneli soket çoraplardır. Bunlar her çeşit kumaştan üretilir ve farklı boyutlarda olabilir. İster kısa ister uzun ya da diz üstü soket çoraplar kadınların beğenisini her an toplamaktadır. Siyah ve beyaz kadın çorap da en çok tercih edilen çoraplardandır.

Klasik ve şık giyimi tercih eden kadınlar için ince çoraplar oldukça revaçtadır. Topuklu ayakkabı ve babet gibi şık ayakkabıları kullanan kadınlar için ince ten rengi ya da siyah kadın çorabı eni iyi seçeneklerdendir. Böylece şık kombinler en iyi şekilde tamamlanabilir. Özellikle ince çorap kullanan kadınlar için bunların farklı kesim ve tarzlarda modelleri de üretilir.

Kaliteli ve Desen Desen Kadın Çoraplar

Ayak sağlığı için ayakkabının kalitesi kadar kullandığınız çorabın kalitesi de önem taşır. Özellikle çalışan kadınların gün boyu ayakları çorapla temas edeceğinden ve ayakkabının içinde kalacağından her ikisinin de en kaliteli şekilde seçilmesi gerekir. Bir çorabın kaliteli olabilmesi için yalnızca kumaşının pamuk olması ise yeterli değildir. Cildi tahriş etmemeli ve ayaklarınızı rahat hissettirmelidir. Ayak numaranıza uygun, sıkmayan bir lastiği olan ve dikişleriyle sizleri rahatsız etmeyecek kadın çorap çeşitlerine yönelmek kaliteli bir çorap deneyimi yaşamanıza katkı sağlar.

Uzun Kadın Çoraplar

Kadın çorap modelleri yalnızca kullanım alanı ve kumaşlarıyla birbirinden ayrılmaz. Aynı zamanda kesim farklılıkları da çorapları çeşitlendirir. Babet çorapları, bilekte biten soket çoraplar, bilek üstü soket çoraplar, uzun kadın çoraplar ve diz üstü kadın çoraplar gibi farklı uzunluklarda birçok kadın çorabını bulmak mümkün. Üstelik istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bu çorapları tekli ve set halinde bulabilirsiniz.

Uzun kadın çoraplar özellikle genç kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen çorap çeşitleridir. Şort ve etek kombinlerinin süslerinden biri olan çoraplar her renkte ve desende bulunabilir. Klasik tarz ve yenilikçi tarza uygun uzun kadın çorap modelleri arasında her gün yeni bir tasarım eklenirken bu modellerde her kadının severek kullandığı beyaz, siyah gibi temel renkler de bulunmaktadır.

Siyah ve Beyaz Kadın Çoraplar

Cıvıl cıvıl ya da klasik bir tarza sahip olmak fark etmeksizin mutlaka her kadının dolabında bulunan siyah ve beyaz kadın çorap çeşitleri, her yaştan kadının rahatlıkla kullandığı çoraplardandır. Günlük ve spor kombinlere uyan, zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlayan beyaz kadın çoraplar özellikle bilek üstü kullanılır ve spor ayakkabıları en şık biçimde tamamlar.

Simisso’da renkli ve siyah-beyaz kadın çoraplarını en uygun fiyatlarla bulabilir; kaliteli çorap çeşitlerimize en güvenli alışveriş imkanıyla siz de sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.