sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kartopu Cotton Love

Yaz ve bahar aylarında sizlere eşlik edecek rengarenk örgü işleriniz için uygun kalınlıkta bir ip arıyorsanız Kartopu Cotton Love serisini Simisso'da rahatlıkla inceleyebilir ve dilediğiniz renge Simisso güvencesiyle siz de sahip olabilirsiniz! İşçiliği ve detayları olan el örgüleri için tercih edebileceğiniz ince iplik çeşitlerini hem yazlık ve baharlık oluşuyla bu mevsimler için giyim ürünlerinde hem de çanta ve cüzdan gibi aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Rengarenk görünümü, yumuşak dokusu ve hissiyatıyla Kartopu Cotton Love ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en iyi el örgü iplerinin başında geliyor!

Kartopu Cotton Love Çeşitleri

Markalar, farklı özellikteki ürünlerinin birbirinden ayırt edilebilmesi ve ürünlerin, kullanıcılar tarafından rahatlıkla bulunabilmesi için onları serilere ayırır. Tıpkı diğer örgü ipi markaları gibi, Kartopu el örgü ipleri de kendi aralarında özellikleri dikkate alınarak serilere ve alt serilere ayrılmıştır. Simisso'da farklı renklerini bulabileceğiniz Kartopu Cotton Love, kendi içinde alt serilere ayrılmaz. Cotton Love serisinin tüm renklerini Simisso'da bulabilirsiniz.

Kartopu Cotton Love Özellikleri

100 gram iplik yumağı olarak satışa sunulan Cotton Love, 330 metre uzunluğundadır. Özellikle inceliği ile dikkat çeken ürün ilkbahar ve yaz aylarında kullanılabilir. İçeriğindeki %49 pamuk ile hava alır, bebek ürünleri için rahatlıkla tercih edilebilir. %51 akrilik iplikten oluşan ürünü örmek için isterseniz tığ, isterseniz şiş kullanabilirsiniz. Her iki materyalle de istediğiniz sonucu vermesi için uygun numara ve genişliği seçmeniz önemlidir. Bunun için şişlerde 3.5 numara, tığlarda 5 numara tercih ederek örgü işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Uygun tığ ve şiş numarası kullanmak yalnızca sizi rahatlatmaz aynı zamanda örgülerinizin deseni ve sağlamlığı üzerinde de etkilidir. İlkbahar ve yaz aylarında kullanabileceğiniz yazlık örgüler, bebek hırka ve yelekleri, dilerseniz ince kazaklar, ince battaniyeler örebilirsiniz. Bebek odası tekstili için de tercih edilebilen Kartopu Cotton Love ile örülebilecek ürünleri kendi yaratıcılığınıza ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Kartopu Cotton Love ile Neler Örülebilir?

Örgü, hayal ettiğiniz tasarımların yeteneğinizle şekillenmesi ve somutlaşmasıdır. Birbirinden çok farklı çeşitleriyle el örgü ipleri birçok noktada kullanılabilecek renkli ürünler yapılabilmesine olanak tanır. Ancak ürünlerin örülmesinde kullanılan ipin özellikleri, kalınlığı, içeriği önemlidir. Kartopu Cotton Love ile özellikle bahar ve yaz aylarında kullanılabilecek giyim ürünleri, ince şallar, çantalar ve aksesuarlar, dekoratif ürünler, dilerseniz bebeğiniz için kıyafet ve battaniyeler, hatta kırlentleriniz için örgü kılıflar örebilirsiniz. Cotton Love, rengarenk ipleri ve inceliği ile ev dekorasyon ürünlerinde de kullanılabilir. Duvar askılıkları, örgü tablolar, vazo kılıfları gibi birçok seçeneği değerlendirebilir ve yaşam alanlarınızı, kendinizin ve sevdiklerinizin dolaplarını renklendirebilirsiniz.

Kartopu Cotton Love Renk Seçenekleri

Simisso'da her rengini bulabileceğiniz Kartopu el örgü ipleri Cotton serisinde daha çok soft ve canlı tonlara yer veriyor. Renk seçeneklerine bakıldığında mavi, pembe, turuncu ve yeşil gibi daha birçok rengin canlı ve açık tonlarını görebilirsiniz.

Kartopu Cotton Love İpin İçeriği Nedir?

Kartopu Cotton Love, çok küçük bir oran ile akrilik bileşenin daha yoğun olduğu bir iplik çeşididir. İçeriğinde %49 pamuk, %51 akrilik bileşen bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.