sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Bebek Şapka Modelleri

Bebek Şapkası Modelleri Kışın soğuğundan yaz sıcaklarına hafif hafif geçilen bahar dönemlerinden itibaren bebeklerinize biraz hava aldırma zamanı gelmiş demektir. Bunun için güzel bahar aylarında parklar, shiller ve ormanlık piknik alanları koşup oynayan çocuklarla ve mutlu ailelerle doludur. Hem kendileri hem de bebekleri temiz hava alan bu ailelerin günlerinin keyifli bir şekilde bitmesi adına park ve bahçe gibi dış mekan gezileriniz sırasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.

Temiz havanın güzelliği ile kendilerini ev dışına atan birçok bebek ve ebeveyn, bebek kıyafetleri için destekleyici aksesuarlardan en önemlilerinden biri olan bebek şapkalarının değerini ve önemini en güneşli havalarda anlarlar. Mutlulukla koşturup oynayan bebekleriniz için bebek şapkalarının önemi yadsınamaz bir gerçektir çünkü güneşli havalarda bebeğinizin başına güneş geçme ihtimali bir hayli yüksektir.

Bu nedenle özellikle sıcak havalarda dışarı çıkarken bebeklerinizin şapkalarını mutlaka yanınıza almalısınız. Aksi takdirde keyifli başlayan güzel bir gün, bebeğinizin gece huzursuzluğu ile bitebilir. Bebek şapkaları da tıpkı bebek mama önlüğü çeşitleri gibi bebekler için elzem olan ancak ebeveynlerin ihtiyaç halinde akıllarına gelen ürünler olsa bile ebeveynler daha fazla vakit kaybetmeden bebeğine uygun bir bebek şapkası seçmeli ve bebeklerini güneşin zararlı etkilerinden korurken, güneşli havaların tadını çıkarmalarını sağlamalıdırlar.

Bebek Şapka Modelleri

İlk olarak yenidoğan şapkaları ile tanışan bebekler, büyüdükçe farklı stillerde ve özelliklere sahip bebek şapkası kullanmaya başlarlar. Yenidoğan bebek şapkaları oldukça yumuşak kumaştan, kaliteli pamuktan ve bez yapıdan oluşurken kullandıkları bebek şapkaları zamanla güneş siperlikli spor şapka modellerine dönüşür. Bebek şapka modelleri binbir çeşit tasarıma ve renge sahiptir. Her yaş için özel olarak üretilen ya da ayarlanabilen bebek şapkaları arasından spesifik bebek şapkası modelleri saymak, günler boyu bitmeyecektir. Ancak, mevsim geçişlerinde penye bebek şapkaları, kış aylarında polarlı bebek şapkası ve yaz aylarında siperlikli yazlık bebek şapkaları kullanılmaktadır.

Bebek şapkaları, bebeklerin güneşli havalarda kullanmaları için özel olarak geliştirilen görevleri sayesinde en güneşli günlerde bile bebeklerinizin sağlığını korumaya yarar. UPF 50+ pamuklu kumaştan üretilen bebek şapkaları bebeklerinize geniş bir koruma sunarken siz de güneş altında koşup oynayan bebeğinizi için yanınıza bir bebek ter havlusu alarak terinin sırtında soğumasını ve bebeklerinizin hasta olmasını engelleyebilirsiniz.

Kız Bebek Şapka Modelleri

Cıvıl cıvıl kız çocukları güneşte rahatlıkla koşup oynasın diye üretilen bebek şapkaları renk renk ve desen desen oluşlarıyla ebeveynlerin de ilgisini topluyor. Bebek şapkaları birbirinden güzel tasarımlarıyla bebeklerin süslü kombinlerini tamamlıyor, onların güneşten korunarak keyifle oyun oynamalarını sağlıyor.

Kız bebek şapkaları birbirinden farklı modellere sahip. Bunların arasında en revaçta olan kız bebek şapkası fırfırlı bebek şapkaları. Çoğunlukla örgü ve kışlık olarak üretilen fırfırlı bebek şapkaları, yaz ayları ve bahar ayları için penye modellerden de üretilmekte. Özellikle, dikişsiz yapısıyla küçük bebeklerin başlarını rahatsız etmeyen ve onlara harika bir görünüm sağlayan fırfırlı bebek şapkaları, aynı zamanda yüzü çevreleyen geniş fırfırlarıyla da bebeklerinizin güneşten rahatsız olmasını engelliyor.

Erkek Bebek Şapka Modelleri

Yaz aylarında parklarda bahçelerde, sahillerde ve ormanlık piknik alanlarında sıklıkla rastladığımız erkek bebeklerin her birinin bir ortak özelliği var… Tabii ki bebek şapka modelleri ile güneşin zararlı etkilerinden korunuyor olmak! Her renkte görebileceğiniz siperlikli ya da farklı tasarımlara sahip erkek bebek şapkaları ile koşturup oynayan çocuklar bu sayede sonu hastalıkla bitmeyen keyifli bir gün geçiriyor!

Her yaştan erkek bebek için farklı modeller ve özelliklerde erkek bebek şapkası üretilmektedir. Bez ve pamuklu şapka takacak kadar küçük bebeklere genellikle en yumuşak bere şeklinde şapka çeşitleri verilir. Koşup oynayan, düşen kalkan ve güneşli havaların tadını bilinçli bir şekilde çıkaran 2 yaş ve üstü çocuklar ise rahatlıkla siperlikli yaz bebek şapkaları kullanabilirler.

Erkek bebek şapkaları binbir çeşit rengi ve modeliyle ebeveynlerin beğenisini kazanırken; yoğun olarak bebek şapkaları için kullanılan renkler mavi tonları ya da yeşil ve sarı gibi unisex renklerdir. Ebeveynler, tercihe göre her renkte ve tasarımdaki bebek şapka modelleri arasından seçim yaparak istedikleri bebek şapkalarını kullanabilirler.

Bebek Şapka Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Bebek şapkaları bebeklerinizin başını güneşin zararlı etkilerinden koruyan en önemli bebek bakım aksesuarlarından biridir. Güneşli günleri her ne kadar seversek sevelim, minik bebekler şöyle dursun, yetişkinler bile güneşin altında durduğu uzun saatlerin sonunda rahatsız olabilirler. Bu nedenle bebeklerin aslında çok faydalı olan güneş ışınlarından korunması ve bu nedenle bebek şapkası kullanmaları gerekmektedir. Güneş ışınları bebeklerin gelişiminde faydalı olsa da yine de ondan bebeklerinizin narin vücudunu korumanız gerekmektedir. Bu nedenle iyi bir bebek şapkası almak için dikkat edilmesi gereken önemli kriterler bulunmaktadır. ● Bebeklerinize seçeceğiniz bebek şapkası her zaman doğal malzemeden yapılmış olmalıdır. ● Bebeklerinizin başına direkt temas eden bebek şapkaları kimyasal maddelerden arındırılmalı; sentetik kumaşlar kullanılmamalıdır. ● Bebek şapkası seçerken başlarını rahatsız edecek herhangi bir dikiş hatası olmadığına emin olmalısınız. ● Bebek şapkası seçiminizde yeni doğan ve küçük bebekler için yumuşak şapkaları tercih ederken, 3 yaşından itibaren siperlikli yazlık bebek şapkaları arasından seçim yapabilirsiniz. ● Seçeceğiniz bebek şapkası bebeklerinizin başını sıkmamalı ya da onlara bol gelmemelidir. ● Kış ve yaz mevsiminde alacağınız şapkaların özellikleri birbirinden farklı olmalıdır. ● Yazlık bebek şapkası bebeğinizin başını terletmeyen özellikte olmalıdır.

Siz de bu kriterlere dikkat ettiğiniz zaman, doğru bebek şapkası seçimine yaklaşmış olacaksınız. Bebeklerinizin sağlığını korumak isterken onların başını acıtmayacak modelleri tercih etmeye özen gösterdiğiniz takdirde, geri kalan tüm kriterler sizin ve bebeğinizin zevkine göre şekillenir. İsterseniz pembe, isterseniz mor, yeşil, sarı beyaz ve geri kalan tüm desen ile renk seçenekleri arasından en beğendiğinizi seçebilir ve yazlık bebek şapkaları ile keyifli yaz ayları geçirebilirsiniz.

Bebek Şapkası Neden Kullanılmalıdır?

Bebek şapka modelleri bebek giyimi için önemli olan destekleyici ürünlerden yalnızca bir tanesidir. Ebeveynlerin huzuru ve bebeklerin sağlığı için her nasıl ki ihtiyaç halinde bebek ev terliği modelleri ev içinde bebeklerinizin üşümemesini sağlıyor; bebek şapka modelleri de ev dışı yaşamınızda güneşin zararlı ışınlarından bebeklerinizi korumaya yarıyor! Bu nedenle, bebek şapka modellerinden ihtiyacınıza ve bebeğinize en uygununu mutlaka seçmeli ve güneşli günler için mutlaka bir bebek şapkası edinmelisiniz. Yazlık bebek şapka modelleri ile başlarını güneşten korurken aynı zamanda gözlerinin de siperlikli bebek şapka modelleri ile rahat etmesini sağlarsınız.

Bebek Şapka Fiyatları

Bebek şapka modelleri birbirinden nasıl farklılaşıyorsa, farklı özelliklere sahip bebek şapkası fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ebeveynler, en uygun bebek şapka fiyatları ile en kaliteli bebek şapkası deneyimine ulaşmak isterler. Simisso’da her bütçeye uygun fiyatlarda bebek şapkalarını farklı ihtiyaçlara ve tarzlara sahip her ebeveyn rahatlıkla bulabilir! Bebeklerinin sağlığını düşünen, onların zararsız görünen yaz günlerinde bile korunmasını sağlayan ebeveynler, Simisso’da bulunan en kaliteli bebek şapka modelleri arasından bebeklerinin ihtiyaçlarına ve kendi zevklerine göre seçim yapabilirler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.