sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1394 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Giyim Modelleri

Anne baba olmanın heyecanı çocuk giyim reyonları arasında gezerken kendini iyice belli ediyor. Birbirinden güzel çocuk giyim ürünleri kimi zaman minik kızlara kimi zaman sevimli oğlan çocuklarına en güzel şekilde hitap ediyor.

Cıvıl cıvıl renkleri, yumuşacık dokuları ve sevimli görüntüleri ile çocuk giyim ürünleri, ebeveynlerin oldukça ilgisini çekiyor. Çocuklarını tertemiz ve rengarenk giydirmek isteyen anne ve babalar için her yaştan çocuğa özel üretilen kız ve erkek çocuk giyim ürünleri arasından istediğiniz tarza ve zevke uygun kıyafetleri seçmek mümkün.

Çocuk Giyim Modelleri

Çocuk giyim, kız çocuk giyim ve erkek çocuk giyim olarak iki kategoriye sahip. Her iki cinsiyete özel üretilen ortak ürünler olsa da kimi ürünlerde bunlar ayrılıyor. Çocuk giyim sektöründe büyük yer tutan tişörtler, pantolonlar, patik ve çoraplar, uzun kollular, hırka ve yelekler her iki cinsiyet için de ortak. Farklılık kız çocuklarının cıvıl cıvıl eteklerinde, tütülerinde, külotlu çoraplarında, süslü bere ve atkılarında başlıyor.

Erkek çocuk giyim ürünleri daha çok dikiş nakış işlemeleri ile süslenirken kız çocuk giyim ürünleri tütüler, peluşlar, fırfırlar ile süsleniyor. İşlevleri aynı olan çocuk giyim ürünleri birbirinden süslenme konusunda çok farklı. Her ebeveynin zevkine uygun kız ve erkek çocuk giyim ürünlerini bulmak, çocuk giyim sektörünün iyice gelişmesiyle çok daha mümkün.

Her Yaşa Uygun Çocuk Giyim Ürünleri

Çocuk giyim yalnızca cinsiyete göre değil, yaşlara göre ayrılıyor. 3 - 4 yaşından itibaren çocuk giyim reyonlarında birbirinden güzel çocuk giyim ürünleri yer alıyor. 6 yaşından ilkokul döneminin bitimine kadar olan sürede çocuklar için kıyafetleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Her yaşın gerektirdiklerini karşılayacak çocuk giyim ürünleri hem ev içinde hem de dışarıda çocuklarınızın rahatını önemseyen, onların cildine zarar vermeyecek içeriklerle üretilmiş ürünler. Çocuklarınızın keyifle giyeceği motiflerle işlenmiş, desenleriyle dikkat çeken ürünler yaş gruplarına uygun olarak üretiliyor.

Kız çocuklar için yaz aylarının vazgeçilmez elbise modelleri, etek çeşitleri, askılı ve kısa kollu bluzlar, gömlek ve tişörtler, kız çocuklarının çok sevdiği salopet ve tulum modelleri, şort ve eşofman çeşitleri göz önündeyken kış ayları geldiğinde onları sıcacık tutacak yün kazaklar, atkı ve bereler, hırka ve yelekler, kız çocuk mont ve yağmurluklar, kışlık pantolon ve kız çocuk sweatshirt çeşitleri dolapları dolduruyor.

Erkek çocukları için yaz aylarında tercih edilen şort ve tiril tiril gömleklerin yerini kış aylarında pantolon ve sweatshirtler alıyor. Aynı zamanda evde ve dışarıda giyebilecekleri erkek çocuk takımlar da ebeveynler tarafından kolay kombinlendiği için tercih edilebiliyor. Erkek çocuk mont ve yağmurluk çeşitleri, erkek çocuk pijama modelleri de çocuk giyimde ebeveynlerin en çok aradığı kategorilerden biri.

Birbirinden Farklı Çocuk Giyim Çeşitleri

Çocuk giyim ürünleri ne kadar seri üretim olsa da her bir modeli birbirinden farklı zevklere sahip çocuk ve ebeveynlere hitap ediyor. Aslında çocuk giyim ürünleri denildiği zaman yalnızca pantolonlar, elbiseler ya da tişörtler akıllara ilk gelen ürünler olsa da çocuk giyim bunlarla bitmiyor.

Çocuklar için üretilen kıyafetler ev giyim, dış giyim, çocuk iç giyim gibi geniş bir kategoriyi anlatıyor. Kız çocuk pijama ve erkek çocuk pijama kategorileri, çocuk ev giyimin önemli bir parçasını oluşturuyor. Her kategoride var olan ürünlerin özellikleri, kullanılan kumaşlar ve kullanım alanları birbirinden farklı. Çocuk iç giyim ürünlerinin büyük bölümünü pamuklu ürünler oluşturuyor; pamuklu atletler, kız ve erkek çocuklara hitap eden boxer ya da külot çeşitleri de çocuk giyim ürünlerinin büyük bir parçasını oluşturuyor.

Ardından hem evde hem de dışarıda ihtiyaç duyulabilecek çocuk giyimin yan ürünleri, yani aksesuarlar geliyor. Atkı, bere, çorap, patik gibi temel ürünlerin yanında özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken taç ve tokalar aksesuarların başında geliyor.

Çocuk Kıyafet Fiyatları

Çocuk kıyafet fiyatları çocuklarınızın kaç yaşında olduğuna ve hangi kategoride bulunan ürünlerden aradığınıza göre değişkenlik gösteriyor. Çocuk kıyafet fiyatları, genel anlamıyla yetişkin kıyafet fiyatlarından daha yüksek olabilir ancak çocuk giyim ürünleri için kullanılan kumaşlar, çocuklarınızın cilt sağlığını önceleyen biçimde seçiliyor. Simisso’da en kaliteli çocuk giyim ürünlerini en uygun fiyatlarla edinebilir, çocuklarınız için keyifli alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.