sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.

Gazzal Baby Cotton

Simisso güvencesiyle sahip olabileceğiniz ve örgü işi ile uğraşan birçok kişinin severek kullandığı Gazzal Baby Cotton, kalitesiyle yaygın olarak tercih edilir. Renk seçeneklerinin fazla olması ve dokusunun yumuşaklığı kullanıcılara hayal ettiği renklerde ürünler çıkarma imkanı tanır. Gazzal el örgü ipleri çok çeşitli olmakla beraber kullanım alanı da oldukça fazladır. Dilerseniz bebek giysileri yapabileceğiniz Gazzal Baby Cotton ile aynı zamanda amigurumi bebekleri yapabilir dilerseniz evinizde kullanabileceğiniz kullanışlı ve dekoratif battaniyeler örebilirsiniz.

Gazzal Baby Cotton Özellikleri

Hayalinizdeki tasarımları el emeğinizle ortaya koymak için ihtiyacınız olan yumaklardan biri de Gazzal Baby Cotton olabilir. İçeriğinde %60 pamuk %40 akrilik bulunan iplik, hemen hemen her örgü işi için kullanıma uygundur. Dayanıklı yapısı ile pamuklanma sorunu bırakmayan Gazzal Baby Cotton, her mevsime uygun içeriği nedeniyle örgü işlerinde sıklıkla karşımıza çıkabilir. Her ip yumağının uzunluğu markaya göre değişmektedir. Gazzal markasının Baby Cotton serisindeki yumakların 165 metre uzunluğu bulunur. Kalınlık açısından orta kalınlık grubunda olan Gazzal Baby Cotton, tığ ve şişin her ikisi kullanılarak örülebilir ancak her iki materyal için de uygun numaraların bulunması gerekir. Tığ ile kullanımda 2-3 numara uygunken şiş ile örgü yapacaksanız 3-4 numaralı şişlerden tercih etmeniz önerilir.

Gazzal Baby Cotton Kullanım Alanları

Her örgü işi için uygun olan bir iplik çeşidi vardır. İçeriği birbirinden farklı olan bu iplikler arasında en çok tercih edilen iplik Gazzal markasının Baby Cotton serisidir. Gazzal Baby Cotton’un kullanım alanı yalnızca bebek ürünleri ve amigurumi bebek yapımı ile sınırlı değildir. Dilerseniz çorap, atkı, bere, eldiven, çanta gibi farklı aksesuarları örebilir, dilerseniz yelek ve hırka gibi kışlık, nefes aldıran ürünleri örmeyi tercih edebilirsiniz. Ev tekstili için örgü örmeyi düşünüyorsanız, evinizi yeteneğinizle renklendirmek istiyorsanız Gazzal Baby Cotton tercih edebilirsiniz. Duvar dekorasyon ürünleri, kırlent kılıfları, tv battaniyeleri, koltuk üstü örtülerle salonunuzu özelleştirebilirsiniz. Böylelikle yeteneğinizi her gün göz önüne getirebilirsiniz.

Gazzal Baby Cotton Renk Seçenekleri

El emeğinizi sergileyeceğiniz örgü iplerinin her rengini Simisso’da bulabilmek mümkündür. Özellikle tüm renklerin soft tonlarını, dikkat çekici canlı renkleri bulabilir ve bebekleriniz için cıvıl cıvıl bebek kıyafetleri örebilirsiniz. Tarçın renginden açık yeşile, gökyüzü renginden kış beyazına ve şeftali çiçeği gibi tüm renklere Gazzal Baby Cotton serisinde ulaşmanız mümkündür. Gazzal Baby Cotton serisinde klasik renk isimlendirmelerinin yanında renk isimlendirmeleri hayatın her anında görebileceğiniz ara renkleri yansıtır. Birbirinden harika renk tonları için siz de Simisso’da Gazzal Baby Cotton serisini inceleyebilir ve uygun alışveriş fırsatları ile hayalinize en uygun yumağı bulabilirsiniz.

Gazzal Baby Cotton İpin İçeriği Nedir?

Gazzal Baby Cotton %60 pamuk ve %40 akrilik iplikten oluşur. Bu yönüyle 4 mevsim kullanıma uygundur, yumuşak bir doku sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.