sadsad x
asdasd

                                                             erkektakim.jpg (47 KB) kiztakim.jpg (38 KB)

Sıralama seçin
Toplam 191 ürün görüntüleniyor.

Bebek Takımları

Aileler çocuklarını en güzel şekilde giydirmek isterler. Onlar için çeşit çeşit tişörtler, şortlar, kışlık hırkalar, zıbınlar ve yaz ve kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri cıvıl cıvıl kıyafetlerle dolaplarını doldururlar. Bebekler, hem ilk yaşlarında oldukça hassas oldukları için, hem de çabucak büyüyerek sürekli yeni kıyafetlere ihtiyaç duydukları için bebek giyim sektöründe, her zaman her ebeveynin ihtiyacına yönelik birçok seçenek bulunur.

Bebeklerine kıyafet alacak aileler her zaman en uygun maliyetle en kaliteli ve kullanışlı kıyafetleri tercih etmek isterler. Bazı aileler bunun için, ürünleri tek tek almak yerine, takım halinde satılan bebek kıyafetlerini tercih ederler. Bebek takımları yaz ve kış ayları için özel olarak üretilen birçok modeliyle ailelerin bu ihtiyacını karşılar. Erkek bebek ve kız bebekler için farklı model, renk ve desende üretilen bebek takımları hem daha avantaklı olması hem de birbiriyle uyum içinde olan kıyafetlerin bebeklere çok yakışması nedeniyle aileler tarafından tercih edilir. Bebek takımları 2’li ve 3’lü setlerle; içinde kimi zaman tişört ve şort, kimi zaman çıtçıtlı body ve şort ya da daha soğuk havalar için eşofmanlı alt – üst takımları olarak üretilmektedir.

Kız Bebek Takımları

Anne ve babalar, çocuklarını ilk günden itibaren cıvıl cıvıl giydirebilmenin yollarını arar. Bunun için mağaza mağaza gezer, bebeği için kaliteli bebek kıyafeti arayışına girerler. Kız bebek takımları ailelerin bu ihtiyacını en güzel şekilde karşılar.

Kız bebek takımları bebeklerin hemen giyebilecekleri hazır kombinlerden oluştukları için aileler bebeklerini giydirmek için ekstra bir uğraşa girmezler. Aksine birbirleriyle oldukça uyumlu ve bir bütün olan bebek takımları ile bebeklerinizi cıvıl cıvıl yaz ve kışlar bekliyor. Yaz mevsimine uygun bebek t-shirt ile kombinlenen şortlu bebek takımları; kış mevsimleri için hazırlanan bebek eşofman takımlarıyla her mevsimde bebeklerinizi giydirmek çok kolay olacak! Kız bebek takımları arasından seçim yaparken en önemli şey, uygun mevsimde uygun içeriklere sahip bebek takımlarından satın almaktır. Yaz aylarında alacağınız kalın içerikli bebek takımları beebğinizi bunaltacak ve cildine zarar verecektir. Kız bebeklerin yaz aylarında kullanması için penye ve pamuklu kumaşlardan ya da bebekler için özel olarak üretilen poplin kumaşlardan yapılmış bebek takımlarını tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise daha kalın kumaşlardan yapılmış hırkalı ve eşofmanlı eşofman takımlarıyla bebeklerinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

İstediğiniz modelde, desende ve renkte üretilen kız bebek takımları ile ihtiyacınıza en uygun modeli siz de bulabilir; bebekleriniz güvenle giydirebilirsiniz. Kız bebek takımları genellikle canlı renklerin kombinlenmesiyle oluşur; pembeler, turuncular, mor ve sarılar… Her renkten bebek takımlarınlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Erkek Bebek Takımları

Tıpkı kız bebek takımları gibi her renk, çeşit ve desende üretilen erkek bebek takım modelleri ile bebeğinize ihtiyacı olan korumayı sağlayabilirsiniz. Bazen 2’li, 3’lü üretilen bebek takımlarının içinde yaz ayları için şort ve penye tişörtler; kış ayları için bebek eşofman takımları ve içinde kendi hırkası ya da kapişonlusu olan modeller arasında siz de ihtiyacınıza en uygununu bulabilirisiniz. Erkek bebek takımlarındaki desenler ve renkler çoğunlukla mavi renkler, yeşiller sarılar ve beyazların üzerine işlenmiş spor figürleri, sevimli yazılar ve işlemelerden oluşur. Ancak her renkten ve desenden erkek bebek takımları bulmak mümkündür. Kış aylarında alacağınız bebek eşofman takımı ile bebeğinizin soğuktan korunmasını sağlarken, zaten kendi içinde uyumlu olan üst ve altlar hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak! Yazın ise şirin mi şirin minik bebek tişört ve şortları cıvıl cıvıl bebeğinize çok yakışacak. Yaz aylarında onları sıcaktan bunaltmayacak ve kış aylarında onları soğuktan koruyacak erkek bebek takımlarından seçmek ise bebeklerinizin sağlığı için oldukça önemlidir.

Şortlu Takım Modelleri

Yaz ayları artık o kadar sıcak oluyor ki en az yetişkinlerin bunaldığı kadar bebekler de aynı bunalımı yaşıyor. Aileler bebeklerin yaz aylarında dahi üşüyebileceğini düşünürken aslında her mevsimin sıcaklığına uyum sağlayacak kumaş ve modelleri tercih etmek bebeklerin sağlığı için çok önemli.

Yaz aylarında kız ve erkek bebeklerin kullanabileceği şortlu takım modelleriyle bebeklerini güzellikle giydirebilir; bacakları ve kollarının güneş ışınlarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden renkli şortlu bebek takımı modelleriyle bebeklerinizi yaz aylarına özel cıvıl cıvıl giydirebilecek hem onu hem de kendiniz mutlu edebileceksiniz!

Şortlu bebek takımı modelleri de tıpkı bebek eşofman takımı gibi şorta uygun bir tişört ya da çıtçıtlı zıbınla beraber satılmaktadır. Kız bebek takımı olarak üretilen şortlu takım modelleri ile erkek bebeklere özel olarak üretilen şortlu modeller rengarenk, değişik motiflerle süslenmiş, tişörtlerinin önünde ya da takımın değişik bölümlerinde bebeklerin ilgisini çekecek baskılar; onların sevebileceği çizgi film karakterleri ve süper kahraman baskıları bulunabilir.

Siz de aileleler tarafından oldukça tercih edilen, bütünlüğü ile oldukça tercih edilen cıvıl cıvıl şortlu bebek takımlarını Simisso kalitesiyle tercih edebilir, bebeğinizi güvenle giydirebilirsiniz!

Bebek Takımları Fiyatları

Bebek takımlarının çok geniş ürün skalasına sahip olması, bebek takımları fiyatları arasında da bir rekabete neden oluyor. Aileler genellikle hemen büyüyecek bebeklerine çok pahalı kıyafetler yerine sağlıklarını koruyacak, kaliteli ve uygun fiyatlı bebek takım modelleri arasında arayışa giriyor. Bebek eşofman takımları ve bebek şortlu takımlar arasında hem kullanım açısından hem de kumaş farkı açısından fiyatlarda değişiklik olsa da her modelin uygun fiyatlısını Simisso’da bulmak mümkün! Her bütçeye uygun, her aileye hitap eden şortlu bebek takımları arasından siz de seçim yapabilir; bebeğinizi rengarenk bebek takımlarıyla süslerken uygun fiyatlı ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş takımları içiniz rahat bir şekilde kulalnanbilirsiniz. Ebeveynlerin aradığı uygun fiyatlı ve kaliteli her bebek takımını Simisso’da bulabilir, zengin çeşitleriyle her mevsimin kıyafet ihtiyacını Simisso’dan karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.