sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Yaz ayları geldiğinde sokaklar koşup oynayan birçok erkek çocuğu ile doluyor. Tabii yaz sıcaklarında terleyen çocukların hastalanmamaları için de terlerini alacak, kaliteli materyallerden üretilmiş atletler ebeveynler için oldukça önemli. Birçok farklı modeli bulunan erkek çocuk atletleri tişörtlerin, sweatshirtlerin altına giydiriliyor. Erkek çocuk atletleri genellikle kesim olarak kalın askılı tasarlansa da son dönemde farklı nakış ve baskılarla atlet çeşitliliği arttırılmıştır.

Çocuk atletleri arasından seçim yaparken kumaş kalitesine, kumaşın doğallığına, baskı ve desenlerinin kalitesine, çocuklarınızın yaşına uygunluğuna, kumaşın çocuklarınızın cildine zarar vermeyeceğine dikkat etmeli ve en uygun ürünü aldığınıza emin olmalısınız.

Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Yerinde duramayan capcanlı erkek çocukları için üretilen pamuklu atlet çeşitleri, hem ebeveynlerin hem de çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanıyor. Yaz aylarında çocuklarınızın daralmaması için isterseniz baskılı modelleri ve şortları takım yapabilirsiniz, isterseniz tişörtlerinin altına giydirebilirsiniz.

Erkek çocuk fanila çeşitleri kız çocuk atletlerine oranla nispeten daha sade renklerde üretilmektedir. Genellikle anne ve babalar tarafından beyaz renkte tercih edilseler de baskı, desen, nakış açısından çeşitli tasarımlar askılı üst ve eşofman takımlarında da bulunmaktadır.

Simisso’da birçok markanın desenli, desensiz, baskılı, nakışlı ve termal erkek çocuk atlet çeşitlerini bulabilirsiniz. Elastan yapılarıyla esnek özelliğe sahip olan atlet çeşitleriyle çocuklarınız rahat hareket edebilecek ve oyunlarını huzursuz olmadan oynayabileceklerdir.

Askılı modeller olduğu gibi, kış aylarında çocuklarınızı soğuklardan koruyacak termal atlet çeşitleri de onlar rahatça dışarıda koşup oynasın diye üretilmektedir.

Erkek çocuk fanila çeşitleri genellikle tişört ve kazakların altına giydirmelik ürünler iken atlet tanımı daha geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Fanila, özellikle kıyafetlerin altında çocuklarınız koşturup oynarken, uyurken ya da okuldayken terlemelerini tutsun diye giydirilen ürünlerdir. Kimi atletler askılı tişört formunda iken bazı atletler fanila işlevinin görülmesi için kullanılabilir.

Erkek Çocuk Termal Atlet Çeşitleri

Kış aylarında çocuklarınızın üşüyüp üşümediği, hastalıklardan yeterince korunabilmeleri bir ebeveyn olarak en çok düşündüğünüz konuların başında geliyordur. Özellikle soğuk bölgelerde bulunan aileler için kurtarıcı bir çocuk iç giyim ürünü olan termal atletler birçok açıdan ailelere ve çocuklara yarar sağlar.

Erkek çocuk termal atlet özellikleri;

- Teri ıslaklık hissi ile birlikte vücutta bırakmaz.

- Çocuklarınızı hava değişimlerinden korur.

- Vücut sıcaklığını dengeler ve hastalık imkanını azaltır.

- Çocuklarınızın soğuk havalarda üşüme ve ürpermelerden uzak tutar.

- Çocuklarınızı kat kat giydirmek yerine termal atlet ile daha az kalın kıyafet giydirebilir, çocuklarınızın rahatsız olmasını engelleyebilirsiniz.

Erkek çocuk giyim gibi kız çocuk giyimde de termal atletler oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle soğuk coğrafyalarda yaşayan ebeveynlerin mutlaka termal atlet bulundurması gerekebilir.

Desenli Erkek Çocuk Atletleri

Desenli erkek çocuk atletleri genellikle erkek çocuk eşofman takımlarının setlerinde karşımıza çıkıyor. Atlet formunda üretilen askılı kıyafetler yaz aylarında tişört olarak giydirilebiliyor.

Desenli atlet çeşitleri ev giyimi için tercih ediliyor. Üzerinde çizgi film karakterleri, süper kahramanlar, çeşitli sevimli hayvanlar, slogan ve baskılar, orman ve deniz çizimleri gibi baskı bulunan desenli erkek çocuk atletleri pamuklu ve çocuklarınız için zararlı olmayan sağlıklı kumaşları ile hem kullanışlı hem de severek giydirebileceğiniz kıyafetlerden oluşuyor. Desenli ve desensiz erkek çocuk fanila ve atlet seçenekleri için Tutku elastan erkek çocuk atlet çeşitlerini Simisso’da bulabilir, dilerseniz daha fazla markanın var olduğu sitemize göz gezdirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.