sadsad x
asdasd

2-2.jpg (13 KB)1-1.jpg (12 KB)

Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Yenidoğan Bebek Hastane Çıkışı Seti Modelleri

Anne adaylarının heyecanla beklediği büyük güne yaklaşıldıkça, bebeği karşılama hazırlıkları en tatlı heyecanlarla devam eder. Güzel haber alınır ve artık alışverişlerin odak noktası olan bebek sayesinde ebeveyn adayları bebek giyim mağazalarında vakit geçirmeye başlar. Hamilelik sürecindeki heyecanın yerini doğum yaklaştıkça daha farklı bir telaş alır. Anne adayının hastaneye yatışında yapılan hazırlıklar kadar, doğum sonrası bakımda gerekli malzemelerin temin edilmesi de anne ve bebek için büyük önem taşır. Birçok aile, bebek hastane çıkışı setleri ile ihtiyaçlarını karşılar. Yenidoğan hastane çıkışı çantası ve ek malzemeleri hazırlama konusunda anneye yardımcı kişilere büyük görev düşmektedir. Her an kendinizi hastanede bulabileceğinizi düşünerek hazırlanmış bir doğum çantası oldukça rahat bir süreç geçirmenizi sağlar. Yenidoğana uygun kıyafet, mevsimine göre gerekli olabilecek malzemelerin temini bebeğin hastane içi sağlığını etkiler. Bunların zamanında edinilmemesi, heyecan içindeki aileyi iyice telaşa sokabilir. Yenidoğanın ve annenin ihtiyacını karşılayacak, doğru ve ailenin zevkine uygun bebek hastane çıkışı seti seçmek bu açıdan oldukça önemlidir. Bebekler her yanıyla ailelerinin göz bebeğidir. Bu yüzden ebeveynler set içindeki ana parçaların özellikle özenle üretilmiş ve sevimli olmasına özen gösterir. Onları en güzel kıyafetlerle, onları cıvıl cıvıl renklerin içinde görmek her ebeveynin hoşuna gider. Farklı desen ve renklerde üretilmiş birbirinden sevimli bebek hastane çıkışı setleri ile bebeğinizi sarabileceksiniz.

Yenidoğan Hastane Çıkışı Seti Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hastane çıkışı set seçiminde bazı önemli noktalar vardır. Ebeveynler dikkat ettiği taktirde sorunsuz bir doğum sonrası süreci yaşayabilirler.

• Aileler yanına mutlaka yedek kıyafet almalıdır. Hem bebek hem de anne için alınacak birkaç parça ek eşya en elzem anlarda kullanılabilir. Bazı bebek hastane çıkışı setleri geniş kapsamlı olsa da gerekli olabilecek ek battaniye, mendil ve örtüler mutlaka işe yarayacaktır.

• Yenidoğanın kıyafetleri bebeğe zarar vermeyecek şekilde, onun cildine uygun sabunlar ve yıkama talimatıyla yıkanmalıdır. Aynı şekilde annenin kullanacağı eşyalar da hijyenik şekilde hastane çantasına koyulmalıdır.

• Seçilen hastane çıkışı setinin kalitesi oldukça önemlidir. Hemen yıpranacak ve sizi yarı yolda bırakacak kalitede kumaşlardan yapılmış setler maalesef ihtiyacınızı karşılayamayacaktır.

• Yenidoğanların sentetik kumaşlardan mümkün olduğunca uzak tutulması gerekmektedir. Bebeğe giydirilecek kıyafetlerin organik, pamuk ve yumuşak bir malzemeden yapılmış olması gerekmektedir.

• Kıyafetlerin rahatlığı bebeğin kendi atmosferinden çıkışına uyum sağlamasında oldukça önemlidir. Eğer kıyafetler bebeğinize uymuyorsa değiştirmeniz gerekir.

Bebek Hastane Çıkış Seti İçinde Neler Var?

Bebek hastane çıkışı setleri kız ve erkek bebekler için tasarım farklılıkları gösterse de temel eşyalar aynıdır. Bebekleri incitmeden, kolayca giydirilebilecek hastane çıkışı bebek kıyafetlerinden oluşan setlerin içerisinde genellikle bebek zıbınları, patikli alt, çıtçıtlı body, bebek beresi ve eldiven bulunmaktadır. Setlerin içerisinde tercihe göre temel kıyafetlerin yanına lazım olabilecek bakım eşyaları da koyulur. Hastane çıkışı setleri içinde genellikle iç ve dış zıbınlar, patikli ve patiksiz pantolonlar, kısa ve uzun kollu bodyler,bebek tulum gibi ana malzemeler; önlük, eldiven, anne örtüsü, kundak örtüsü, alt değiştirme bezi, çorap, yelek gibi yan materyaller bulunur. Genellikle 5’li, 8’li ve 10’lu setlerden oluşan bebek hastane çıkışı eşyalarının yanında battaniye, bebek mama önlüğü ve mendil gibi ekler bulunabilir. Kombinlenmiş setler içerisinde ağız bezleri ve kundak da bulunabilir.

Bebek Hastane Çıkışı Modelleri

Bebeğini kucağına almayı bekleyen ebeveynin hazırlık aşamasında, önce hastane yatışı daha sonra bebek bakımında işlevsel ve konfor sağlayacak eşyalara ihtiyaç duyulur. Özellikle henüz çok narin olan bebekleri ilk 3 ay rahat ve doğru giydirmek önemlidir. Eşyaları tek tek alarak kombin yapmak yerine, ebeveynler hem zamanlarını hem de bütçelerini düzgün kullanmak adına önceden kombinlenmiş setleri tercih ederler. Bu yüzden farklı modelde ve özellikte yenidoğan hastane çıkışı setleri üretilmiştir. Bu setler içerisinde tulumdan mama önlüğüne kadar farklı bakım materyali de bulunmaktadır. Kız bebek hastane çıkışı setleri ile erkek bebek hastane çıkışı setleri arasında model ve renk farklılıkları bulunur. Kombinlenen bazı setler ise unisex özellik göstermektedir. Ebeveynlerin ihtiyacına göre 8’li, 10’lu ve 12’li paketler revaçtadır. Set içeriklerini görebilen ebeveynler, herhangi bir paketi seçebilirler. Bu ürün gruplarından ideal olan uygun fiyatlı ve kapsamlı içeriğiyle göz dolduran setlerdir. Bebeğinize tam korumayı sağlayacak kaliteli bir set ile bebeğinizi başından ayağına kadar güvenle giydirebilirsiniz. Simisso’da ihtiyacınıza en güzel cevabı verecek uygun fiyatlı bebek hastane çıkışı setlerine sahip olabilirsiniz.

Erkek Bebek Hastane Çıkışı

Yenidoğanın kucağa alındığı ilk andan sonra onun nasıl giydirileceği telaşı kaplar herkesi. Anne karnından yeni ayrılmış bebek için kıyafetlerine alışmak oldukça zor olacaktır. Bu nedenle hastane çantasına koyulacak kıyafet tercihleri çoğu zaman tek parçadan yana kullanılır. Bebeği kat kat giydirmek ona rahatsızlık vereceğinden hastane çıkışı bebek setlerinde de genellikle tulumlar ön plandadır. Buna rağmen, kapsamlı olan hastane çıkışı setlerinde tek parçalardan alt-üst takımlara kadar birçok seçenek sunulmaktadır. Cinsiyet farklılığıyla, hastane çantasına koyulacak eşyaların rengi ve desenlerinde farklılık olur. Erkek bebek hastane çıkışı setleri genellikle mavi tonları, beyaz ve yeşil gibi renklerden oluşur. Ebeveynlerin zevkine göre çizgili, şekilli desenler ya da çizgifilm karakteri baskılı setler tercih edilebilir. Özellikle erkek bebek ebeveynleri bir takımın fanatiğiyse, o spor klübünün renklerini ve armasını taşıyan setleri tercih ederler. Her geçen gün yeni modellerin çıktığı erkek bebek setlerinde bebeğinizi süsleyebileceğiniz papyonlar, kravatlar, smokin tarzındaki yelekler çok sevimli bulunmakta ve fotoğraflarla anı olarak saklanmaktadır.

Kız Bebek Hastane Çıkışı

Zengin çeşitliliğiyle göz dolduran bebek hastane çıkışı setleri kız bebekler için birçok desen ve renk modeli sunar. Kıyafetlerin çeşitliliği bir yana ebeveynlerin hastane çıkışı tercihlerinde sevimli modeller daha önde olur. Bebeğin sevimliliğini katlayacak modeller sayesinde kızınız ve oğlunuz şirinliğiyle odak noktası olacaktır. Kız bebek hastane çıkışı modellerinde nakış, dantel ve tül detaylarına rastlayabilirsiniz. Prenses hastane çıkışı modellerinde yer alan bu alternatifler ile bebeğinizin şirinliğine şirinlik katacaksınız. Kız bebek hastane çıkışı setleri genellikle pembe tonlarında olur. Ancak, turuncu, sarı gibi canlı renkler; beyaz ve yeşil gibi unisex renkler de tercih edilebilir. Hayvan desenli, çiçekli böcekli, sevimli kız çocuk giysilerinden oluşsan setlerle kızınızın ilk kıyafetlerini özenle saklayabileceksiniz. Her iki cinsiyet için aynı eşyalar bulunsa da tercih tamamen ebeveynlerin zevk ve isteğine göre şekillenir. Takım fanatiği ebeveynler için kız bebeklere unisex çizgide armalı modeller de mevcuttur. Kızınızın ileride bakacağı fotoğraflarıyla yüzünde tatlı bir gülümseme yaratmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Hastane Çıkışı Fiyatları

Aileler en önemli günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak, bütçelerine uygun bebek hastane çıkışı seti arıyor. Kutu içeriği, renkleri ve desenleri birbirinden farklı olan yeni doğan hastane çıkışı setlerinin fiyatları da birbirinden farklı olabiliyor. Kız bebek hastane çıkışı setleri, erkek bebek hastane çıkışı setleri ve unisex hastane çıkışı setleri geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Çeşitli hastane çıkışı seti arasından en uygun olan kaliteli modellere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz ve sitemize göz atabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.