sadsad x
asdasd

Almina-8-4.png (36 KB)angora-delux.png (40 KB) angora-multicolor.png (37 KB) angora.png (38 KB) camilla-batik.png (39 KB) camilla.png (40 KB)

dora.png (35 KB)Favori-Baby.png (42 KB) Favori-Batik.png (45 KB) favori-line.png (43 KB) favori.png (42 KB) Kitty-Baby.png (36 KB)

Kristal.png (29 KB)lux-baby.png (36 KB) madame-cotton.png (40 KB) Madame-Petite.png (44 KB) Magic-Baby-Batik.png (38 KB) Merino-Gold-200.png (40 KB)

Merino-Gold.png (38 KB)Star.png (30 KB) Süper-Baby.png (37 KB) Sweet-Baby-Batik.png (48 KB) tanja-batik.png (49 KB) tanja.png (37 KB)

tena.png (38 KB)trend-cake.png (32 KB) trend.png (41 KB) yumosh.png (36 KB)  

Sıralama seçin
Toplam 528 ürün görüntüleniyor.

Ören Bayan El Örgü İplikleri

Ören bayan el örgü ipleri örgü modellerinde sınırları zorlayın. Ören bayan el örgü ipliklerinde onlarca çeşit model ve yüzlerce renk seçeneğimizle istediğiniz modeli istediğiniz renklerle örebilirsiniz.

Ören Bayan Örgü İpi Çeşitleri

Farklı kullanım alanlarına sahip ören bayan el örgü ipleriyle hayalinizdeki örgü modeline kavuşun. Ören bayan, farklı modellerde onlarca çeşit renk seçeneği ile sizlere en iyi ürünü sunmakatadır. Farklı model seçeneklerimizde Favori Baby El Örgü İpi, Angora Batik El Örgü İpi, Favori Tweed El Örgü ipi, Madame Cotton Pamuk İplik, Timya Pamuk İplik, Perle 5 Pamuk İplik, Maxi Viscose Mini Pamuk İplik, Maxi Metalik Pamuk İplik modellerinin dışında ayrıca Cotton Perle Pamuk İplik, Elysee Laine El Örgü İpi, Ören Bayan Camillia Pamuk İplik, Atlas Sport El Örgü İpi, Yumosh El Örgü İpi,  Trend Cake El Örgü İpi, Trend El Örgü İpi, Tango Batik El Örgü İpi, Sweet Baby El Örgü İpi, Super Baby El Örgü İpi, Star El Örgü İpleri gibi farklı kategorilerde ürün yelpazesi sunmaktadır. 

Ören bayan ipliklerinde uygulanmış çok başarılı örgüler mevcuttur. Bu iplikler iler örülen örgüler kişisel kullanımlar için ve bu iş ile ticaret yapanlar için çok tercih edilen ürünlerdir. Profesyonel kullanımlarda ve bireysel kullanımlarda çok tercih edilen ören bayan iplikleriyle çok başarılı örgü modelleri çıkartılmıştır. Sizde başarılı bir örgü modeli çıkartmak istiyorsanız Ören Bayan ipliklerini tercih edebilirsiniz.

Ören Bayan 

Ören bayan iplikleriyle istediğiniz örgüyü rahat ve dilediğiniz renklerde örebilirsiniz. Ören bayan 1968 yılından bu yana iplik üreten firmadır. Türkiye'de bilinen en büyük markalardan bir tanesidir. Ören bayan bir çok farklı modelde iplik üretimi yapmaktadır. Aylık ortalama 700 ton civarında iplik üretmektedir. Yüzlerce farklı renk ve onlarca farklı model üretim yapan Ören Bayan markası örgü yapanların çok tercih edenleridir.  En çok tercih edilen Ören Bayan Dora modeli bir çok örgü yapısına uygundur. Ayrıca Ören Bayan markasına ait Tango, Maxi, Camilla, Camilla Maxi, Candy Baby, Kristal, Camilla Batik, Madame Cotton, Trend, Favori, Star gibi modelleri de bulunmaktadır.

Ören Bayan el örgü iplerinde yün ile alakalı yapamayacağınız hiçbirşey yok gibi birşey.  Hayalinizdeki modeli, deseni ve rengi ören bayan iplikleriyle gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Simisso olarak tüm Ören Bayan çeşitlerinde sizlere olabildiğince tüm modeller ve tüm renkleri sunmaya çalışıyoruz. Eğer sizinde arayıp bulamadığınız, bizde de mevcutta bulunmayan bir ürün varsa bize iletişim sayfasından ulaşın ve size o ürünü termin etmeye çalışalım. 

Ören Bayan Örgü İpi Fiyatları

Sitemizden kapıda ödeme yöntemi ya da güvenli ödeme sistemi ile dilediğiniz Ören Bayan el örgü ipini gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.