sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Nako Elit Baby

Simisso dünyasında örgü işleriniz için her zaman ihtiyacınız olan farklı özellikteki ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Geniş ürün yelpazesi içinde en sevilen ürünlerden biri de Nako Elit Baby’dir. Nako el örgü ipleri, farklı serileri ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik ihtiyacı karşılamaktadır. Simisso güvencesi ile siz de Nako el örgü iplerine ve Nako’nun Elit Baby serisine hızlı kargo ve güvenli alışveriş imkanı ile ulaşabilirsiniz.

Nako Elit Baby Çeşitleri

Örgü ipleri renk, kalınlık, doku, uzunluk ve ipliğin içeriği dolayısıyla birbirinden ayrılır. Nako marka örgü iplerinin de kendine has dokusu ve yapısı olmasına rağmen Nako ipleri de kendi içinde özel serilere sahiptir. Nako Elit Baby serisi, pastel ve canlı renkleri bulabileceğiniz düz renklerden oluşur. Aynı zamanda Nako Elit Baby Batik serisinde örgülerinize kendiliğinden desen veren ve farklı tasarımlar yapabileceğiniz farklı ip seçenekleri bulunmaktadır.

Nako Elit Baby Özellikleri

Orta kalınlıkta ip ailesinin mensubu olan Nako Elit Baby dilediğiniz tarzda hırka, kazak, patik, bere örebileceğiniz ve dilerseniz bebek ürünleri ya da ev tekstili ürünleri çıkarabileceğiniz bir üründür. Nako Elit Baby’nin yumuşak ve her örgü için kullanılabilir dokusu yaşam alanlarının her biri için kolaylıkla örgü örebilmenizi sağlar.

Nako Elit Baby, %100 premium anti pill akrilik iplikten oluşur. Bu özelliği ile tüylenme veya topaklanma gibi problemler minimuma iner. İçeriğindeki akrilik tüylenmeyi olabildiğince geciktirir ve örgülerinizin sağlam dokusu uzun yıllar boyunca sağlam kalmaya yardımcı olur. 250 metrelik yumaklardan oluşan Nako Elit Baby, aynı zamanda sonbahar kış sezonu için kullanıma uygun, sıcak tutan bir iptir. İp orta kalınlıkta olduğundan 3,5 - 4,5 numara şişler ve 2 numaralı tığlar kullanılarak örgü örülebilir.

Nako Elit Baby ile Neler Örülebilir?

Birçok ip yumağı gibi Nako Elit Baby ile örülebilecek ürünlerin sayısı bir hayli fazladır. Hayal ettiğiniz birçok materyali, uygun tığ ve şiş ler rahatlıkla yönlendirebileceğiniz Elit Baby ile örebilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize örebileceğiniz renkli örgü çanta modelleri, bebekleriniz için bebek giyim ürünleri ve battaniye gibi tekstil materyalleri, amigurumi bebek gibi dekoratif oyuncaklar örebilirsiniz. Yaratıcılığınıza ve el becerinize bağlı olarak ortaya koyacağınız tüm ürünler için Nako Elit Baby’yi tercih edebilirsiniz. Akrilik ipliğinden yapılması nedeniyle özellikle sonbahar ve kış aylarında bu ipliği tercih edebilirsiniz.

Nako Elit Baby Renk Seçenekleri

Yumaklar arasında isterseniz rengarenk seçenekleri dilerseniz de pastel tonları bulabilirsiniz. mor, mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi renklerin tonlarını bulabileceğiniz seride aynı zamanda bu renklerin pastel, soft ve koyu tonlarını da bulabilirsiniz. Aynı zamanda kendinden desen veren renkleriyle Nako Elit Baby Batik serisinin de birçok rengi bulunmaktadır. Dilerseniz siz de batik serisinden yumakları tercih ederek çok renkli ürünler elde edebilirsiniz.

Nako Elit Baby İpin İçeriği Nedir?

Nako Elit Baby, içeriğinde %100 %100 premium anti pill akrilik bulundurmaktadır. Bu yapısıyla pamuklanmayan, yıpranmayan ürünler yapabilmek mümkündür. Ayrıca, anti pill akrilik ile sıcak tutan sıkı dokumalar yapmak da mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.