sadsad x
asdasd

kizbere.jpg (40 KB)erkekbere.jpg (51 KB)

Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Bebek Bere Modelleri

Bebek sahibi olmak, aile kurmak isteyen bireylerin hayallerini süslese de beraberinde birçok sorumluluğu getirir. Bebeğin her ihtiyacının doğru şekilde yerine getirilmesi, bebek sağlığı açısından büyük önem taşır. Bebeğin beslenmesi, güvenliği ve sevgi ihtiyacı kadar doğru kıyafet seçimi de bebeğin sağlığı ve mutluluğu için oldukça önemlidir. Bu yüzden bebek giyiminde her unsurun farklı bir önemi vardır, tamamlayıcı eşyalardan olan bereler de buna dahil. Özellikle ilk altı ay bebek başının en hassas bölge sayılması, başın uygun kumaşlı bir bebek beresi ile kapatmayı aileler arasında yaygın bir davranış haline getirmiştir. Bebek kıyafetlerinin seçiminde farklı inanç ve zevklere göre hareket edilse de en temel nokta değişen hava durumları karşısında bebeğin ihtiyacına doğru cevabı vermektir. Yaz mevsiminde bebeğin, içinde bunalmayacağı kıyafetler tercih edilirken, kış aylarında bebeğin özellikle başını ve vücudunu soğuktan korumak en büyük odak noktası olur. Yetişkinlerin kış aylarında korunmaya muhtaç olduğu soğuklar, henüz hassas bir cilde ve yapıya sahip bebekleri çok daha fazla etkiler. Bebek giyimine özel üretilen kıyafetler, bebeklerin soğuk nedeniyle hastalanmasının da önüne geçmektedir. Çeşitli bebek montları ve bebek hırkaları, eldivenler, rengarenk atkılar ve bebek botları ise bebeğiniz için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Dış giyimde rengarenk ve farklı desenlerle süslenmiş bebek bere modelleri ise ebeveynlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Özellikle yumuşak dokulu bebek bereleri, ailelerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Kız ve erkek çocukları için birçok farklı bere modeli bulunuyor. Sıcak tutan yünlü, pamuklu ve kadifenin tercih edildiği bere modelleriyle çocuğunuzun hasta olmasını engelleyeceksiniz. Kız ve erkek çocuklarının kendi zevklerine hitap edecek desenlerle kış aylarına renk katacak, onların mutlu olmasını da sağlayacaksınız. Birçok farklı desen ve renk imkanı yakalayacağınız kız ve erkek bebek bere modellerine göz atabilirsiniz.

Bebek Beresi Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yetişkinlerin kıyafet tercihlerinde öne çıkan uygun kumaş ve özelliklerin seçilmesi bebek giyiminde de önemlidir. Mevsimlere uygun kıyafetlerin giydirilmesi, bebeğin vücut sıcaklığının sabit tutulmasını sağlar. Aşağıdaki kriterler sayesinde bebeğinize uygun bere modeline zorlanmadan karar verebilirsiniz.

• Kış mevsimi için en uygun berenin polar ve astarlı bir yapıya sahip olması gerekir. Soğuğa karşı yalıtımla, bebeğinizin başında ağırlık yapmayacak hafifliğiyle iyi bir tercih olacaktır.

• Sonbahar aylarındaki bere modelleri pamuklu olabilir. Berenin kalınlığı bu aylarda çocuğunuzu bunaltabilir, bu durumun önüne örgü bere modelleri ile geçebilirsiniz.

• Baş ölçüsü önemlidir, büyük bereler sürekli kayma yapabilir. Başa oturan ve pamuklu yumuşak bere modellerini kullanabilirsiniz.

• Berenin dikiş yerleri önemlidir. Bebeğinizin başını acıtmaması için yumuşak dikişli bereler tercih edilmelidir.

• Bebeğinizin cildinin nefes alabileceği kumaşlar tercih edilmelidir. Sentetik kumaşlardan kaçınılmalıdır.

• Yaz aylarında çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden koruyacak geniş siperlikli ince yaz şapkalarını tercih edebilirsiniz.

• Herhangi bir kulak ağrısı can sıkıcı olabilir, hem bebeği hem de ebeveyni oldukça yorar. Berelerin, bebeğin kulaklarını da koruduğundan emin olunmalıdır. Doğru seçim için dikkat gerektiren noktalardan sonra geriye uygun ve istediğiniz bir modele karar vermek kalıyor! Bebek bere modelleri bebeğin yaşına göre çeşitlilik gösterdiği gibi bebeğin cinsiyeti de ailenin desen ve renk tercihlerinde önem taşımaktadır.

Bebek Bere Modelleri

Sağlıkta olumsuz durumların önüne geçmekte en etkili yol, kışın uygun bir bere veya yazın bir şapkayla bebeğinizi dış etkenlerden korumak olacaktır. Her geçen gün daha farklı modeller ile her mevsime hitap eden bebek bereleri üretilmektedir. Böylece bebeğinizi her zaman koruyabilirsiniz. Model seçiminde önemli olan bir diğer kriter ise bebeğinizin ilgisini çekmesi ve beresini sevmesidir. Renk ve model seçerken ailelerin zevkleri de devreye girer. Onu mutlu edecek bir bere seçimiyle bebeğinizin bereyi kolayca ve severek kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kız ve erkek çocukları için üretilen bere modelleri genellikle birbirinden farklı yapıdadır.

Erkek Bebek Bere Modelleri

Erkek çocukları için üretilen bere modelleri genellikle koyu renkler üzerine birçok desenin işlenmesiyle ailelere sunulur. Bunun yanında, cıvıl cıvıl renkleriyle bebeğinizin tatlılığına tatlılık katacak ve sizi gülümsetecek birçok renkte erkek bebek beresi de bulunmaktadır. Birbirinden renkli ve sevimli ponponlu bereler, geometrik ve hayvan desenli erkek bebek bereleri, onların ilgisini çekecek renkte ve çizgifilm karakterleriyle süslenmiş bereler ile bebeğinizin beresini severek giymesini sağlayabilirsiniz! Bebeğiniz ilerleyen günlerde bu bereyle yakınlık kuracaktır. Örgü berelerin can yakmaması için doğru ölçüde ve yumuşak yapıda olması önemlidir. Siperliğe sahip erkek bebek bere modelleri rüzgarlı günler için bebeğinize üstün koruma sağlayabilir. Kendi boyunluğuna sahip olan bebek bereleri de soğuğa karşı daha koruyucu olduğundan aileler tercih eder. Böylece bebeğinizin yalnızca başı ve kulakları değil, boynu da soğuktan korunmuş olacaktır. Soğuk bir coğrafyada bebeğiniz için en iyi korumayı sağlamak istiyorsanız yünlü modelleri kullanabilirsiniz. Penyeden bir erkek bebek beresi arıyorsanız, bebeğiniz için en doğru tercih organik kotondan yapılmış modeller olacaktır. Böylece çocuğunuzu kimyasaldan olabildiğince uzakta tutacaksınız. Yaz aylarında tercih edeceğiniz modellerin, bebeğinizin cildine hava aldırdığına ve sentetikten uzak bir yapıda olduğuna emin olmanız önemlidir. Hasır şapkalar, kep şapkalar ve ince kumaştan siperlikli şapkalar gibi çeşitli modelleri deneyebilirsiniz.

Kız Bebek Bere Modelleri

Cıvıl cıvıl kız çocuklarına yönelik birbirinden sevimli kız bebek bere modeli bulunmaktadır. Kız bebeklerin bere seçiminde ailelerin tercihi genellikle pembe, turuncu, sarı gibi canlı renkler ve desenli berelerden yana olur. Kış aylarında kız çocuklarının montlarına uygun bere modelleri arasında yaygın olan örgü halinde satılan bere modelleridir. Hem görüntüsüyle hem de yüksek korumasıyla ilk tercihlerden olması bir yana, görüntüsüyle de kız çocuklarının ilgisini çeker. Kışın kullandıkları ponponlu bere modelleri özellikle ilgi çekmektedir. Sıcak tutacak yünlü modeller hem yüksek koruma sağlar hem de farklı renkleriyle çocuklarınız severek takacaktır. Kış aylarının ardından daha ince penye modeller tercih edilmelidir. Tıpkı erkek çocuk bere modelleri gibi kız çocuklara bere seçilirken dikkat edilmesi gereken tek kriter koruma sağlaması değildir. Örüntüsüyle çocuğunuzu mutlu etmeli, onun ilgisini çekmeli ve soğuklara karşı beresini severek takması sağlanmalıdır. Bu yüzden birbirinden çeşitli renkte ve modelde bere üretilmiştir. Kız çocuklarının kendine yakın bulduğu ve kendini özdeşleştirdiği çizgifilm ve animasyon karakterleri, en sevdikleri tatlı hayvan figürlü bereler tercih edilmektedir. Yaz aylarında geniş siperli modeller ile hem kızlarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyabilir hem de onları sevecekleri renklerde bir yaz şapkasıyla aksesuar kullanımına aşina hale getirebilirsiniz.

Bebek Bere Modelleri Fiyatları

Ebeveynler, bebekleri için alışverişlerinde kalite ve fiyat uyumuna özellikle dikkat ederler. Birbirinden renkli ve çeşitli, kaliteli bebek bere modellerini uygun fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz. Her bütçeye uygun bebek bere modelleri ile çocuğunuzun başına etkin koruma sağlayabilirsiniz. Erkek bebek bere modelleri, kız bebek bere modelleri, örgü bereler, pamuklu bereler gibi birçok seçenek ile hizmet vermekteyiz. Bebeğinize en uygun bere modelleri için sitemize göz atmanız yeterli olacaktır!

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.